Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Innowacja w montażu płytek

Quick Level PRO to uniwersalny system poziomowania płytek, bez niwelacji podłoża, z dowolną regulacją fugi i z możliwością natychmiastowego chodzenia po wykańczanej podłodze.

Nazywany „technologią jednego dnia”, innowacyjny system Quick Level PRO ułatwia i przyśpiesza pracę profesjonalistom, ale sprawdzi się nawet w rękach niedoświadczonego bohatera domu. Po ustaleniu poziomu i naniesieniu kleju, specjalnie skonstruowane kliny wsuwa się do oporu pod narożniki mocowanych płytek, a następnie ręcznie, bez użycia narzędzi, odrywa się niepotrzebną resztę od bazy.

Element montażowy wsuwa się do oporu, aż mniejszy klin zatrzyma się w połowie, a potem odrywa resztę. Umieszczony w narożniku, jeden zestaw QLP podpiera jednocześnie cztery sąsiadujące płytki (fot. MMT)
Element montażowy wsuwa się do oporu, aż mniejszy klin zatrzyma się w połowie, a potem odrywa resztę. Umieszczony w narożniku, jeden zestaw QLP podpiera jednocześnie cztery sąsiadujące płytki (fot. MMT)

Stosując rozwiązanie Quick Level PRO, nie trzeba wyrównywać podłoża – system skutecznie niweluje nierówności do 6 mm. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu stopniowania grubości, przez cały czas prac zachowana jest pełna kontrola poziomu i możliwość płynnej regulacji fugi w zakresie od 0 do 10 mm. Ponadto, ponieważ kliny stabilnie podpierają płytki, można chodzić po posadzce od razu po ułożeniu, jeszcze zanim zwiąże klej, bez obawy o uszkodzenie czy przesunięcie elementów. Wszystko składa się na większą pewność, wygodę i tempo prac wykończeniowych.

System QLP nadaje się do płytek o grubości 3-40 mm (fot. MMT)
System QLP nadaje się do płytek o grubości 3-40 mm (fot. MMT)

Zestaw można zamówić online, na stronie producenta. W paczce znajduje się 50 sztuk QLP (zapotrzebowanie wyliczamy w zależności od rozmiaru płytek, na zasadzie 1 sztuka na 4 płytki).

System Quick Level PRO został nagrodzony Srebrnym Laurem Innowacyjności 2020. 


ZOBACZ WIĘCEJ
przejdź na stronę producenta

www.mmt-poland.eu

Quick Level PRO - innowacyjny system nazywany


Źródło: materiały prasowe MMT.

Data publikacji: 14 lipca 2022

Zobacz także

Aplikacja Home Connect, dedykowana urządzeniom marki Bosch i Siemens, ułatwia codzienne zarządzanie gospodarstwem domowym i pozwala obniżyć rachunki za energię (fot. BSH)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Home Connect - technologia przyszłości

Liczba inteligentnych domów, wyposażonych w systemy sterowania technologiami obecnymi w naszej codzienności, rośnie każdego roku. Jakie będą domy przyszłości i jakie rozwiązania oferuje rynek? Materiał prasowy.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wykonawcy wskazali najlepsze produkty w branży budowlanej!

7 czerwca ASM Research Solutions Strategy ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2022.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Budowlana Marka Roku 2022

Jakie marki budowlane zyskają renomę fachowców? Firma badawcza ASM już po raz 18 przeprowadza wśród wykonawców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe.