Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Darmowe testery kolorów

Malujesz, remontujesz, urządzasz? Testery farb Śnieżka i MAGNAT możesz teraz dostać za darmo!

Podczas remontu czy urządzania domu często szukamy odpowiedniego odcienia farb. Zastanawiamy się nad tonacją, która będzie zgodna z naszymi upodobaniami i stworzy harmonijną kompozycję z wyposażeniem wnętrza. Dobór najlepszego rozwiązania ułatwią nam tradycyjne próbki farb, którymi malujemy fragment ściany, albo kolory do testowania Śnieżka Satynowa i MAGNAT. To arkusze papieru pomalowane oryginalną farbą. Przyczepione do ściany pozwolą ocenić, czy to właśnie ta barwa, którą chcemy wypełnić swoją przestrzeń. W domowym zaciszu z łatwością porównamy wygląd powierzchni w zależności od oświetlenia – zarówno dziennego, jak i sztucznego - oraz dobierzemy np. nowe meble czydodatki do wykończenia pokoju.

Teraz za darmo, z bezpłatną dostawą do domu​, można otrzymać 10 wybranych kolorów do testowania. Wystarczy zapisać się do newslettera:

Promocja obowiązuje do 31.03.2019 roku lub do wyczerpania zapasów. 

Śnieżka Satynowa to dostępna w 73 gotowych kolorach, lateksowa farba do wnętrz. Tworzy bardzo trwałe, odporne na mycie i szorowanie powłoki, z których łatwo można usunąć plamy i zabrudzenia. Farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji i dobrze kryje.

MAGNAT Ceramic i MAGNAT Ceramic Care to ceramiczne, plamoodporne farby do wnętrz, dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. Oba produkty tworzą trwałe, estetyczne wymalowanie, a ich powłoki nie absorbują zabrudzeń i tzw. „trudnych” plam. Wykorzystanie MAGNAT Ceramic Care pozwala również na redukcję poziomu formaldehydu mogącego występować w powietrzu wewnętrznym.


 

Data publikacji: 11 stycznia 2019

Zobacz także

fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia produktowo-montażowe dla dekarzy i sprzedawców. Kolejne spotkania w dniach 19-28 lutego 2019 roku.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

MONTERIADA 2019

Najnowsza edycja MONTERIADY, wzbogacona o liczne atrakcje dla zwiedzających, odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2019 roku podczas targów BUDMA w Poznaniu.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lider eksportu

OKNOPLAST z nagrodą Najlepszego Polskiego Eksportera do Francji w 2017 roku.