Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Budowlana Marka Roku 2023

Ranking Budowlana Marka Roku i Champion Roku – zgłoszenia do 19 edycji otwarte.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu, opartym o autentyczne wskazania rynku i niezależnym od subiektywnych czynników. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy wyboru) wskazują, których marek produktowych używali w ciągu danego roku najczęściej oraz które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Klasyfikowani są również generalni wykonawcy. 

Wskazane przez fachowców marki uhonorowane zostają tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach. Ponadto marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców, zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku. Oprócz zwycięzców, w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców niezależnie od kategorii produktowej.

Dane zebrane w trakcie badania zostają skrupulatnie przeanalizowane i opracowane w formie raportów dla każdej grupy produktowej. Raporty Budowlana Marka Roku 2023 prezentują aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku, co realnie przekłada się na pozycję marki na rynku - aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku[i] a 82,3% Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR[ii]. Ponadto klienci szukają informacji o rankingach planując zakup produktów z branży budowlanej.

Ranking Budowlana Marka Roku i Champion Roku – zgłoszenia do 19 edycji otwarte.

Publiczne ogłoszenie wyników odbędzie się 15 czerwca 2023 r. podczas uroczystej Gali w hotelu Windsor w Jachrance.


[i] Badanie CATI, I kwartał 2019
[ii] Badanie CAWI, grudzień 2022


Źródło: materiały prasowe ASM Research Solutions Strategy.

 

 

 

Data publikacji: 17 stycznia 2023

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

KODA w czerni

Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarna glazurowana.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Złoto dla blachy trapezowej

Złoty Medal BUDMA 2023 dla blachy trapezowej TP26 SUPER - Blachy Pruszyński.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Koloryelewacji.pl

Marka Weber opracowała aplikację, która pozwala w prosty sposób przygotować wizualizację wymarzonej fasady i wygenerować plik ułatwiający dokonanie właściwego zakupu w punkcie sprzedaży.