Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

KODA w czerni

Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarna glazurowana. 

Najmłodszy, dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a teraz wzbogacony o nową barwę model w gamie CREATON, to rozwiązanie dla nowoczesnego dachu, łączące w naturalny sposób minimalizm i elegancję. 

Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarna glazurowana. Od swojej premiery w 2021 roku KODA mocno wyróżnia się na rynku dachówek ceramicznych i Dopracowana, nietuzinkowa estetyka, liczne zalety funkcjonalne, trwałość i oryginalna linia sprawiają, że model KODA cieszy się niesłabnącą popularnością wśród projektantów i inwestorów.

Dzięki unikalnemu kształtowi, na dachu stale kreuje się ciekawa gra światła, przełamując monolityczną, minimalistyczną formę, charakterystyczną dla modeli płaskich. Wprowadzony teraz do oferty elegancki odcień głębokiej czerni, podkreślony najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną FINESSE, pozwala pięknie zaakcentować styl całego budynku, czyniąc z dachu jego subtelne zwieńczenie. 

KODA w wersji FINESSE to produkt maksymalnie funkcjonalny i trwały. Gładka powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się zanieczyszczeń i porastania dachu, opóźniając proces jego starzenia. Dachówka jest też niezwykle odporna na negatywne działanie czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV. 

Dachówka ceramiczna KODA ma gwarancję udzielaną na okres aż do 50 lat (zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl).


Dane techniczne dachówki KODA:

  • dachówka ceramiczna zakładkowa
  • wymiary 304 x 505 mm
  • zużycie ok. 9 szt./ m2
  • ciężar ok. 4,9 kg/szt. (46 kg/ m2)

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA w nowym kolorze FINESSE czarny glazurowany jest bogata gama ceramicznych dachówek funkcyjnych i kominków dachowych, system gąsiorów ceramicznych, a także wysokiej jakości rozwiązania z metalu i aluminium zapewniające skuteczną komunikację dachową oraz ochronę przeciwśnieżną. Wszystkie elementy ceramiczne są spójne pod względem koloru i powierzchni z dachówką połaciową, zaś pozostała akcesoria dopasowane są odcieniem do koloru dachu. Zapewniają wygodny i szybki montaż pokrycia oraz gwarantują uzyskanie dachu w najwyższej estetyce i w jakości CREATON.

 


Źródło: materiały prasowe CREATON.

 

Data publikacji: 16 stycznia 2023

Zobacz także

Jak nachylenie dachu wpływa na koszty? (fot. CREATON)PYTANIA I DYLEMATY

Dlaczego stromy dach jest droższy?

Mamy z siostrą bardzo podobne projekty domów, tylko mój dach ma nachylenie 45 stopni, a jej 20 - i jest o prawie dziesięć tysięcy zł tańszy. Mamy tę samą dachówkę, skąd taka różnica?
Dach∑óki cementowe to atrakcyjna wizualnie i cenowo alternatywa dla dachówek ceramicznych (fot. CREATON)DACH IDEALNY

Dachówki cementowe – trwałe i estetyczne pokrycie

Dachówki cementowe cechują się wysoką trwałością, atrakcyjną estetyką oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi, pozostając przy tym rozwiązaniem tańszym niż konkurencyjne dachówki ceramiczne. Czym jeszcze charakteryzuje się ten rodzaj pokrycia?
Czy wiecie, że już projekt domu, a więc kształt dachu, w pewien sposób generuje zakres cenowy? Zobacz, kiedy wydasz mniej (fot. CREATON)DACH IDEALNY

Projekt domu a koszt dachu – czy da się zaoszczędzić?

Dach to jeden z droższych elementów budynku, a ewentualne cięcia budżetowe nie mogą zagrażać jego funkcjonalności i bezpieczeństwu. Gdzie zatem szukać potencjalnych oszczędności?