Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Brąz z połyskiem

TITANIA – najpopularniejszy model ceramiczny z oferty marki CREATON debiutuje w kolorze kasztanowym z powierzchnią glazurowaną FINESSE. 

Dachówka TITANIA produkowana jest z gliny z najlepszych złóż i przy wykorzystaniu nowych technologii. Staranny przerób i wypał wszystkich dodatków cermiacznych odbywa się w jednej fabryce, co zapewnia całemu systemowi jednolitą barwę i wysoką jakość. Gładka powierzchnia glazury wykazuje najwyższą odporność na zadrapania i uderzenia oraz na porastanie mchem i brudzenie. Zastosowane liczne rozwiązania technologiczne, m.in. pięć zapór wodnych i specjalna technika "labiryntowa" na połączeniu zamków, tolerancja przesuwu nie mniej niż 43 mm oraz duży rozmiar, zapewniają bezpieczeństwo, funkcjonalność i trwałość. To wszystko znajduje potwierdzenie w gwarancji producenta wynoszącej do 50 lat. 

 (fot. CREATON)

TITANIA to idealna propozycja dla miłośników tradycyjnej elegancji, którzy na swój dach poszukują klasycznych, sprawdzonych przez lata rozwiązań. Niepowtarzalny design został osiągnięty dzięki połączeniu klasycznej formy dachówki holenderki płaskiej z kolorem kasztanowym w glazurowanej wersji, co pozwala na uzyskanie pokrycia dachowego o wyjątkowym efekcie wizualnym. 

Dane techniczne:

  • wymiary: 324 x 515 mm
  • minimalna szerokość krycia: 259 mm
  • minimalny rozstaw łat: ok. 382 mm
  • zużycie: od 9 szt/m2
  • masa jednostkowa: ok. 5 kg
  • minimalne nachylenie dachu: 100

Więcej informacji na stronie producenta.


 

Data publikacji: 14 grudnia 2018

Zobacz także

fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wybitny Eksporter Roku

Firma Blachy Pruszyński została przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich odznaczona nagrodą "Wybitnego Eksportera Roku".
fot. ASMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ranking Budowlana Marka Roku 2019

Jakie materiały budowlane znajdą uznanie klientów w 2019 roku? Rusza kolejna fala sprawdzonego barometru rynkowego.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wienerberger Brick Award 2019

Wystartowała czwarta polska edycja konkursu architektonicznego Wienerberger Brick Award 2019.