Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

IzolPoznań. Izolacje natryskowe. Kompetencja i troska o klienta.

IzolPoznań to firma rodzinna, zajmująca się wykonywaniem izolacji natryskowych. Jej misją jest zapewnienie jak najlepszej jakości wykonywanych usług.

Założycielami firmy są bracia Damian i Patryk Sewiło. Nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, wraz z zespołem aplikatorów, obeznanych nie tylko z fachem, ale też z teorią technologii drewna i fizyki budowli, do każdego projektu podchodzą indywidualnie. Analizują przegrody przeznaczone do ocieplenia i dobierają optymalne w danym przypadku rozwiązania. Potrafią też zaoferować wsparcie techniczne w niespodziewanych sytuacjach, mogących przytrafić się na budowie. Inwestorzy doceniają otwartość, łatwość kontaktu i profesjonalne podejście przez cały proces zlecenia, od pierwszej rozmowy, poprzez pomiary, prace przygotowawcze i wykonawstwo, po oddanie gotowej, uprzątniętej budowy po zakończeniu robót.

W imię zasady "jak Cię widzą, tak Cię piszą" członkowie zespołu dokładają wszelkich starań, by kojarzyć się inwestorom ze słowem "PRO". Stąd też wywodzi się "ProSufit" - rozszerzona oferta usług IzolPoznań w zakresie zabudów poddaszy oraz sufitów podwieszanych. Dzięki współpracy z doświadczonymi wykonawcami, na życzenie inwestora, firma może wykonać ocieplenie dachu wraz z kompleksową zabudową poddasza. Celem nadrzędnym zawsze jest ostateczna satysfakcja klienta.

Zespół IzolPoznań pracuje na reaktorach najwyższej jakości GRACO oraz GAMMA, używając materiałów o najlepszych obecnie na rynku parametrach. Założyciele czynnie też angażują się w rozwój stowarzyszenia, którego celem ma być wspieranie branży izolacji natryskowych i kreowanie świadomości aplikatorów oraz inwestorów w zakresie poprawnego wykonawstwa.

 

IzolPoznań Damian Sewiło
ul. Dunajecka 13
60-413 Poznań
tel. 515 960 980, info@izolpoznan.pl