Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Światło pięknie ukierunkowane

Zastosowanie odpowiedniego oświetlenia pozwala w prosty sposób wykreować unikalną atmosferę domowego wnętrza – niezależnie od metrażu. Kolekcja SET to sposób na ciekawe zaakcentowanie wybranych fragmentów przestrzeni dzięki precyzyjnemu ukierunkowaniu światła.

Dom to oaza spokoju – przytulne miejsce, w którym można odpocząć po pracowitym dniu, miło spędzać czas z bliskimi czy spotkać się z przyjaciółmi. Oświetlenie w domu pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale też praktyczną. Równie ważna jak optymalna widoczność oraz rozjaśnienie pomieszczeń jest atmosfera, indywidualny charakter wnętrza, który nadają mu między innymi  odpowiednie oprawy. Eleganckie, dopasowane do wystroju wzornictwo, a także ukierunkowanie oraz barwa światła wpływają na całokształt wnętrza i zapewniają kameralny nastrój.

Kolekcja SET to sposób na ciekawe zaakcentowanie wybranych fragmentów przestrzeni dzięki precyzyjnemu ukierunkowaniu światła (fot. NOWODVORSKI LIGHTING)Kolekcja SET powstała z myślą o osobach, które cenią nowoczesne rozwiązania i ponadczasowy minimalistyczny design, pasujący do różnych stylów aranżacyjnych. W kolekcji znalazły się lampy sufitowe o prostym, zaokrąglonym kształcie, mocowane bezpośrednio do sufitu. Nie zajmują zbyt wiele miejsca – ich wysokość wynosi 12 cm, a średnica tylko 10 cm.

Oprawy przystosowane są do źródeł światła GU10 LED, które można ustawić pod dowolnym kątem, precyzyjnie kierując światło w wybrane miejsce. To idealny sposób na zaakcentowanie konkretnego obszaru – na przykład kwietnika, półki z dekoracjami czy obrazu na ścianie. To także dobra metoda doświetlenia przestrzeni, w których przyda się większe natężenie światła: blat roboczy w kuchni, przedpokój czy hol.

W każdym domu znajdują się miejsca wyjątkowe – takie, które warto podkreślić. Może to być ceglana ściana, efektowna rzeźba, obraz, patera na stole czy stylowo urządzona biblioteczka. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe pozwalają subtelnie wyeksponować atuty wnętrza, sprawiając, że stają się piękną dekoracją i przykuwają uwagę. Co ważne, lampy z kolekcji SET mogą być aranżowane w ciągu, tworząc spójną, świetlną kompozycję - każda lampa może świecić w innym kierunku, zapewniając niezwykły efekt wizualny.

Lampy SET wykonane są z lakierowanej stali i dostępne w ośmiu wersjach kolorystycznych. Podstawowymi kolorami są czarny i biały. Oprawy mogą być jedno- lub dwubarwne albo wzbogacone o akcenty złote lub srebrne.

Kolekcja SET to przykład na idealne połączenie funkcjonalności z estetyką. Precyzyjnie ukierunkowane punkty świetlne w mieszkaniu mogą pięknie podkreślać to, co warte zauważenia, ale też stanowić dodatkowe źródło światła tam, gdzie potrzebna jest dobra widoczność.


Więcej informacji na stronie producenta:
>>> nowodvorski.com


Źródło: materiały prasowe Nowodvorski Lighting

 

Data publikacji: 7 grudnia 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe pustaki Porotherm D

Wienerberger rozszerza ofertę ceramicznych rozwiązań ściennych i wprowadza na rynek nowe, lżejsze pustaki ceramiczne Porotherm D.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe produkty Bostik

Bostik Sealing & Bonding Pro to nowa linia klejów montażowych i uszczelniaczy, przeznaczonych dla profesjonalistów.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

BUDMA - nowy termin

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce planowane pierwotnie na luty 2021 r. targi BUDMA oraz WINDOOR-TECH zostają przeniesione na 23-26 listopada 2021 roku.