Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Rolety Viva Magenta

Rolety FAKRO w pełnym radości kolorze roku 2023 VIVA MAGENTA.

Kolory odgrywają ważną rolę w naszym funkcjonowaniu. Wpływają na samopoczucie, poprawiają nastrój oraz dostarczają emocji i siły. Instytut Pantone kolorem roku 2023 ogłosił kolor Viva Magenta. To wyrazisty odcień karminowej czerwieni, zachęcający do eksperymentowania, przepełniony radością, energią i witalnością. Nawiązuje do pierwotnych sił natury i przyrody. Ma wnosić optymizm, symbolizuje nowe otwarcie i patrzenie z radosną perspektywą w przyszłość. W FAKRO tak właśnie postrzegany jest dom. Wypełniony radosnymi dźwiękami życia rodzinnego, kolorami wnętrz, grą świateł i ciepłem domowego ogniska. Firma FAKRO podąża za nowymi trendami, często też je wyznacza. Już kolejny raz do swojej oferty dodaje produkty i kolory, którymi zachwyca się cały świat. W tym roku są to rolety okienne w odcieniu roku 2023 Viva Magenta , które mają intrygować, inspirować i wypełniać wnętrze modnymi barwami.

Firma FAKRO już kolejny raz wprowadza do swojej oferty roletę do okna dachowego w kolorze roku – tym razem to Viva Magenta (fot. FAKRO)
Firma FAKRO już kolejny raz wprowadza do swojej oferty roletę do okna dachowego w kolorze roku – tym razem to Viva Magenta (fot. FAKRO)

Zaciemniające rolety ARF Print i APF ochronią oczy i monitory przed mocnymi promieniami słonecznymi, zapewnią też pomieszczeniom przyjemny mrok nawet środku dnia. To gwarancja spokojnej pracy, niezakłóconej zabawy dzieci i komfortowego odpoczynku, a także prywatności. Rolety można zatrzymać w dowolnym miejscu w prowadnicach, więc możliwa jest regulacja ilości padającego światła. ARF Print to roleta z tkaniną gładką, APF (609) jest plisowana i można ją przesuwać za pomocą dolnej oraz górnej belki. Teraz w ofercie FAKRO obie rolety dostępne są w kolorze Viva Magenta. To nie tylko zaciemnienie, ale także dekoracja wnętrza, która dostarczy energii potrzebnej do pracy i zabawy na poddaszu.

Roleta plisowana APF z tkaniną o strukturze plastra miodu ma wewnętrzną powłokę aluminiową, więc zapewni zaciemnienie i ochronę przed nagrzewaniem (fot. FAKRO)
Roleta plisowana APF z tkaniną o strukturze plastra miodu ma wewnętrzną powłokę aluminiową, więc zapewni zaciemnienie i ochronę przed nagrzewaniem (fot. FAKRO)

Wraz z decyzją o zaproszeniu do swojego domu koloru roku 2023 Viva Magenta, wprowadzamy do wnętrz radość i większy komfort mieszkańców. Oryginalne rolety FAKRO idealnie pasują do wymiarów okien dachowych, nie wpływają też na warunki gwarancji na okna.


www.sklep.fakro.pl


Źródło: materiały prasowe FAKRO.

Data publikacji: 1 marca 2023

Zobacz także

Blachy Pruszyński_- zimowe szkolenia dekarskie 2023AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia dla dekarzy w Sokołowie

Zakończyły się zimowe szkolenia dekarskie organizowane przez firmę Blachy Pruszyński.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe mocowanie dachówek CREATON

Nowe klamry podwieszane do dachówek ceramicznych TITANIA, SIMPLA i KODA.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Okna z PVC a „Fit for 55”

Posłowie Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele przemysłowi i reprezentanci Komisji Europejskiej dyskutują o znaczeniu sektora dla realizacji Zielonego Ładu UE.