Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

PSD na targach BUDMA 2023

Podczas zbliżających się targów BUDMA 2023 nie zabraknie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i organizowanych przez nich pokazów.

30 lat, 4 dni targów, 36 000 m2 powierzchni i oferta kilkuset wystawców z 21 krajów – tak najkrócej można podsumować ostatnią, jubileuszową edycję największych w Polsce targów budowlanych BUDMA 2022, organizowanych przez Grupę MTP w Poznaniu. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy dorzuca do tego kolejne liczby: 10 edycji Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy, 20 Kongresów PSD i dekarzy z całej Polski reprezentujących 14 Oddziałów PSD. Nie może więc zabraknąć przedstawicieli stowarzyszenia na największym forum profesjonalistów również w tym roku.

Głównym celem najważniejszego dekarskiego wydarzenia roku jest stworzenie platformy do rozmów na temat przyszłości edukacji branżowej w Polsce i potrzeby tworzenia rozwiązań ułatwiających prace dekarskie. Planowana jest także merytoryczna dyskusja na temat najważniejszych kwestii związanych z dekarstwem.

W tym roku na stoisku Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy odbędą się:

  • II edycja międzyszkolnych zawodów branżowych „Młodzieżowy Mistrz Dekarstwa”,
  • pokazy projektowania 3D konstrukcji i pokryć dachowych,
  • pokazy sztuki dekarskiej.

Są to wydarzenia interesujące zarówno dla zwiedzających, ze względu na widowiskowość, jak i dla fachowców, którym dają możliwość zaobserwowania technik montażu na kolejnych etapach powstawania dachu. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do dekarzy, producentów materiałów dachowych, przedstawicieli administracji publicznej, dystrybutorów materiałów pokryciowych, liderów branży budowlano-dekarskiej, deweloperów, inwestorów, przedstawicieli sektora szkolnictwa oraz uczniów szkół branżowych.


Spotkajmy się na targach BUDMA 2023 w grupie fachowców, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i wymieniać doświadczeniami. 

POLSKIE STOWARSZYSZENIE DEKARZY

hala 6, sektor B, stoisko 32 

Podczas zbliżających się targów BUDMA 2023 nie zabraknie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i organizowanych przez nich pokazów.


Źródło: materiały prasowe PSD.

Data publikacji: 18 stycznia 2023

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

KODA w czerni

Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarna glazurowana.
Jak nachylenie dachu wpływa na koszty? (fot. CREATON)PYTANIA I DYLEMATY

Dlaczego stromy dach jest droższy?

Mamy z siostrą bardzo podobne projekty domów, tylko mój dach ma nachylenie 45 stopni, a jej 20 - i jest o prawie dziesięć tysięcy zł tańszy. Mamy tę samą dachówkę, skąd taka różnica?
Dach∑óki cementowe to atrakcyjna wizualnie i cenowo alternatywa dla dachówek ceramicznych (fot. CREATON)DACH IDEALNY

Dachówki cementowe – trwałe i estetyczne pokrycie

Dachówki cementowe cechują się wysoką trwałością, atrakcyjną estetyką oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi, pozostając przy tym rozwiązaniem tańszym niż konkurencyjne dachówki ceramiczne. Czym jeszcze charakteryzuje się ten rodzaj pokrycia?