Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Profile schodowe wineo

Firma wineo wprowadziła do oferty 3 warianty funkcjonalnych profili schodowych, ułatwiających stworzenie wykończenia spójnego wizualnie z podłogą.

Znalezienie takiego rozwiązania okładziny schodów, które pasować będzie do wybranej nawierzchni podłogowej, stanowi często nie lada wyzwanie. Firma wineo poszerzyła więc swoją ofertę o profile schodowe. Przeznaczone są do paneli winylowych z kolekcji wineo 400 oraz biopodłóg Purline Bioboden z kolekcji wineo 1000.


Profil typu A jest wygięty pojedynczo i prosto zakończony. Ma grubość 5 mm (fot. WINEO)


Profil typu B jest wygięty pojedynczo i zakończony od frontowej oraz tylnej strony łączeniem typu connect do kolejnych stopni (fot. WINEO)


Profile typu C (po lewej) oraz A-C (po prawej) są wygięte podwójnie i tworzą proste zakończenie z wysuniętą stopnicą. Typ C przeznaczony jest do wykładzin podłogowych o grubości od 9 mm, typ A-C do wykładzin o grubości do 5 mm (fot. WINEO)

Wszystkie profile schodowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. Mają powierzchnię  klasie R9, czyli antypoślizgową, więc są bezpieczne dla użytkowników. 

Więcej informacji na stronie marki wineo.
 

 

Data publikacji: 12 listopada 2019

Zobacz także

fot. DOBRY MONTAŻAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

„DOBRY MONTAŻ” po raz szósty

Fachowa instalacja stolarki budowlanej, tak ważna z punktu widzenia inwestora, dla producentów, dystrybutorów i monterów powinna być sprawą obligatoryjną. Wyczerpująco traktuje tę kwestię kampania „DOBRY MONTAŻ”, organizowana już od 5 lat przez Związek POiD. Najnowsza odsłona będzie realizowana do końca maja 2020 roku.
fot. JAGAINSPIRACJE

#JagaClimateDesigners

Jaga Climate Designers to grzejniki, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny przez cały rok, zimą i latem. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia, dbając przy tym o środowisko.
fot. WIENERBERGERMATERIAŁY POKRYCIOWE

Dach odporny na grad

Karpiówka Koramic firmy Wienerberger uzyskała wysoką 4. klasę odporności na gradobicie. To pierwsza tak wytrzymała karpiówka na polskim rynku.