Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Pakiet superTrio

Na rynku debiutuje nowa oferta FAKRO - pakiet superTrio w ofercie korzyści 3x3.

Pakiet superTrio to zestaw produktów, który stanowi kompleksowe rozwiązanie stolarki okiennej w dachu. Zapewnia ciepło na poddaszu w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów.

Pakiet superTrio składa się z:

1.  okna 3-szybowego,

2.  kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,

3.  markizy zewnętrznej.

Wyposażone w dwukomorowy pakiet okna, w połączeniu z kołnierzem uszczelniającym Thermo, osiągają współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,86 W/(m2.K). Kołnierz Thermo, dzięki dodatkowej izolacji, tworzy bowiem na zewnątrz okna "ciepłą" ramę, poprawiając parametry cieplne nawet o 15%. Montując takie okna, obniżamy rachunki za ogrzewanie i dokładamy przysłowiową „cegiełkę” do ochrony klimatu. 

Montowana na zewnątrz okna markiza chroni z kolei pomieszczenia pod skośnym dachem przed upalnym słońcem. Temperatura wnętrza może być dzięki niej niższa nawet o 10°C bez konieczności używania jakichkolwiek urządzeń chłodzących. Markiza przepuszcza światło i nie zasłania widoku na zewnątrz.

Pakiet superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok. Poszczególne elementy można montowac osobno - ale po co? Tym bardziej, że pakiet superTrio wpisuje się w ofertę 3x3 - mnożymy korzyści w pakiecie (wybierając okna wyposażone w 3-szybowy pakiet, mamy możliwość wyboru oblachowania okna w 3 kolorach, a także w 3 technologiach wykończenia drewna - bez dodatkowych opłat).

Więcej informacji na www.fakro.pl.


Opracowanie na podstawie materiałów prasowych FAKRO.

Data publikacji: 4 marca 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Back to black

Aluminiowe okna z linii Nero Style by Awilux to unikatowe rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. 
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Karpiówka w jakości KERALIS

Firma CREATON Polska poszerzyła ofertę o barwioną w masie ceramiczną dachówkę karpiówkę KLASSIK KERA BIBER.
fot. C4YINSPIRACJE

Beton z rąk pasjonatów

Płyty betonowe, blaty, donice, unikatowe detale - w manufakturze C4Y z betonu GRC powstają różnorodne, piękne w swojej surowości elementy małej architektury i wystroju wnętrz.