Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Back to black

Aluminiowe okna z linii Nero Style by Awilux to unikatowe rozwiązanie dostępne w idealnie czarnym kolorze. 

Nowa linia stylistyczna Nero Style by Awilux to odważna propozycja stolarki, która przyciąga wzrok - pełnej elegancji, szyku i z nowoczesnym charakterem. Czarna matowa powłoka, czarna klamka i czarna ramka międzyszybowa - głębia ekskluzywnej czerni to wyróżnik nowych aluminiowych okien od firmy Awilux.


Na matowej okleinie profili Black Ultimate nie widać plam ani śladów palców (fot. AWILUX)

Aluminiowe okna Awilux oparte są na systemie podnoszono-przesuwnym Schüco LivIngSlide o głębokości zabudowy 82 mm. Jest on spójny pod względem wymiarowym z systemem Schüco LivIng, co zapewnia dostęp do szerokiej gamy profili dodatkowych, listew przyszybowych czy akcesoriów szklenia. Termoizolowany próg oraz aluminiowe profile wzmacniające w ramie okna, a także specjalna przekładka termiczna zintegrowana z dodatkowymi izolatorami, która zapobiega powstawaniu mostków termicznych i kondensacji wody, zapewniają profilom współczynnik przenikania ciepła Uf=1,3 W/m2.K, a całemu oknu (w rozmiarze 220 x 225 cm i z zastosowaniem szklenia o Ug = 0,6 W/m2.K) współczynnik Uw = 0,91 W/m2.K. Szczelność zwiększają dodatkowo termozgrzewalne uszczelki przyszybowe z EPDM umieszczone w profilu skrzydła, które po zgrzaniu pozostają miękkie w narożach wewnętrznych i dzięki temu lepiej przylegają do ramy.

Maksymalne dzięki wąskim ramom doświetlenie wnętrza oraz niski próg ułatwiają aranżację przestrzeni i gwarantują wygodę użytkowania. Duży wybór wariantów ze skrzydłami stałymi i przesuwnymi sprawia natomiast, że okna wpiszą się w nawet najbardziej innowacyjny projekt architektoniczny, tworząc spektakularne przeszklenie w idealnie czarnej oprawie.


Więcej informacji na stronie producenta >>> awilux.pl 

Data publikacji: 3 marca 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Karpiówka w jakości KERALIS

Firma CREATON Polska poszerzyła ofertę o barwioną w masie ceramiczną dachówkę karpiówkę KLASSIK KERA BIBER.
Strukturę i kolor elementu opracowuje się na życzenie klienta (fot. C4Y)INSPIRACJE

Beton z rąk pasjonatów

Płyty betonowe, blaty, donice, unikatowe detale - w manufakturze C4Y z betonu GRC powstają różnorodne, piękne w swojej surowości elementy małej architektury i wystroju wnętrz.
fot. FAKROAKTUALNOŚCI

Mistrzowie dekarstwa na stoku

W dniach 20-23 lutego, w malowniczej okolicy Muszyny, FAKRO zorganizowało Konferencję dla Dekarzy oraz I Olimpiadę Dekarską w sportach zimowych.