Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Oryginalna klamra wbijana

W ofercie CREATON pojawiła się wbijana klamra przeznaczona do betonowej dachówki płaskiej KAPSTADT.

Korzyści wynikające z dopasowania kształtu klamry do wyprofilowania dachówki to eliminacja zjawiska klawiszowania pokrycia, zwiększenie stabilności i estetyki mocowania oraz poprawa wygody i tempa pracy dekarzy. Z takim założeniem firma CREATON opracowała nowy łącznik do betonowych dachówek płaskich KAPSTADT. Oryginalna klamra wbijana idealnie chowa się w zakładkach dachówki, a spłaszczone zakończenie jest wyprofilowane tak, że perfekcyjnie pasuje do bocznego wycięcia zamków. Dzięki temu montaż jest szybki i bardzo precyzyjny, a podczas eksploatacji klamra nie unosi dachówek zamontowanych w linii powyżej, co często mam miejsce przy montażu na uniwersalne klamry (wyeliminowane zostaje zjawisko „klawiszowania” pokrycia).


Oryginalna klamra wbijana dla modelu płaskiej dachówki betonowej KAPSTADT wykonana została z wysokiej jakości stopu cynku oraz aluminium. Jest wytrzymała i odporna na rdzę (fot. CREATON)

Nowa klamra zapewnia też trwały i solidny montaż do łaty. Ostre zakończenie łatwo wbija się w drewnianą łatę, a specjalne wypustki utrzymują klamrę na miejscu, dając trwałe połączenie bez ryzyka wysunięcia. To nie tylko chroni całe pokrycie przed destrukcyjnym działaniem wiatru, ale też zapobiega drobnym przesunięciom pojedynczych dachówek, które z czasem mogłyby spowodować pogorszenie wyglądu dachu. Z oryginalnymi klamrami wszystkie płaskie dachówki ułożone są równo, a cała połać przez lata estetycznie się prezentuje.


Zastosowanie oryginalnych rozwiązań montażowych producenta to gwarancja najwyższej estetyki i sposób na uzyskanie maksymalnej szczelności dachu (fot. CREATON)


Więcej informacji >>> na stronie producenta.


Źródło: materiały prasowe CREATON Polska. 

Data publikacji: 8 maja 2020

Zobacz także

fot. DULUXAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Czystość w pięknych kolorach

Nowa farba Dulux EasyCare+ to profilaktyka w walce z czarnymi śladami i przetarciami na ścianach. Zamiast je bezskutecznie szorować, można im zapobiegać już na etapie malowania wnętrza.
fot. GEBERITAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Inspirowany naturą

Ultra płaski brodzik Sestra z kamiennej żywicy to elegancka i funkcjonalna nowość w ofercie marki Geberit. 
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Śnieżka na Allegro

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie klientów Śnieżka rozpoczęła sprzedaż swoich produktów w serwisie Allegro.