Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Okno, które otwiera przestrzeń

Nowe okno dachowe FPP-V preSelect MAX pozwala na uchylenie skrzydła aż do kąta 45 stopni, może też być produkowane w większych niż dotychczas rozmiarach.

Uchylno-obrotowe okno FPP-V preSelect MAX to rozwiązanie o zwiększonych możliwościach użytkowych. Funkcja uchylna pozwala na otwarcie skrzydła do kąta 450 – to prawie o 30% więcej niż w poprzedniej generacji. Zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na poddaszu i swobodę w podejściu do krawędzi otwartego okna. Z kolei funkcja obrotowa pozwala obrócić skrzydło o 180 stopni. Po zablokowaniu go zasuwką, wygodnie umyjemy zewnętrzną szybę okna. Oba sposoby otwierania są od siebie oddzielone, co zapewnia pełną stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Przełącznik funkcji otwierania, dla jeszcze większej wygody, umieszczono w dolnej części ościeżnicy.

W nowym oknie FPP-V preSelect MAX przełącznik funkcji otwierania, dla jeszcze większej wygody, umieszczono w dolnej części ościeżnicy (fot. FAKRO)

Podczas projektowania okna nie zapomniano również o jego parame­trach technicznych. Wyposażono je w automatyczny nawiewnik V40P, który umożliwia napływ odpowiedniej ilości świeżego powietrza na poddasze. W oknie za­stosowano system topSafe, zwięk­szający bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna, a także technologię thermoPro, która pod­nosi jakość i parametry produktu. Ponadto innowacyjna konstrukcja uchylno-obrotowego okna FPP-V preSelect MAX pozwala na jego produkcję w dużych rozmiarach (nawet 134 x 140 cm) z pakietem trzyszybowym. Warto podkreślić, że okno ma bezterminową gwarancję odporności szyb hartowanych na gradobicie. W przypadku rozbicia szyby przez grad cały pakiet zostanie bezpłatnie wymieniony.

Nowe okno dachowe FPP-V preSelect MAX pozwala na uchylenie skrzydła aż do kąta 45 stopni, może też być produkowane w większych niż dotychczas rozmiarach (fot. FAKRO)

Dopełnieniem zalet nowego okna FAKRO jest możliwość zastosowania różnych dodatków wewnętrznych i zewnętrznych, mo­gących zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.


Więcej informacji na temat nowego okna FPP-V preSelect MAX na stronie producenta:
>>> PRZEJDŹ DO STRONY


Źródło: materiały prasowe FAKRO

Data publikacji: 7 września 2021

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szyby nie do zbicia

Bezterminowa gwarancja szyb hartowanych na rozbicie przez grad w oknach dachowych FAKRO.
Okna dachowe wpuszczają do wnętrza światło i ciepło. Markizy zewnętrzne pozwalają kontrolować ich ilość (fot. FAKRO)INSPIRACJE

Markizy – antidotum na upał

Okna dachowe już na dobre zagościły w naszej architekturze i trudno nam sobie wyobrazić poddasze bez nich. Latem nieosłonięte okna mogą jednak prowadzić do przegrzewania wnętrza. FAKRO oferuje markizę zewnętrzną - do wypróbowania za darmo do końca września!
Na trzyszybowe obrotowe okno dachowe FTP-V U5 producent daje możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat (fot. FAKRO)OKNA DACHOWE

Jakość z długoletnią gwarancją

Okno dachowe FTP - V U5 od Fakro z kołnierzem uszczelniającym Thermo to pakiet zalecany do domów energooszczędnych i rekomendowany w programie Czyste Powietrze. Teraz producent daje możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat.