Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Nowa marka AeroDek

Pod nazwą i znakiem graficznym AeroDek Grupa BMI scaliła popularne dachowe pokrycia panelowe oferowane dotychczas przez BMI Icopal i BMI Braas.

Grupa BMI, wiodący producent zintegrowanych systemów dachowych na dachy płaskie i skośne, z początkiem roku wprowadziła na rynek nową markę AeroDek. Scala ona pod jedną nazwą i znakiem graficznym dobrze znane, sprawdzone i popularne pokrycia panelowe oferowane dotychczas przez BMI Icopal i BMI Braas. 

Panele AeroDek formowane są z wysokiej jakości stali zabezpieczonej powłoką alucynkową (AZ) lub cynkowo-magnezową (ZM), a następnie pokrywane szeregiem warstw dekoracyjnych i ochronnych. W portfolio marki AeroDek aktualnie dostępne są następujące modele:

  • AeroDek Tradition

Pokrycie nawiązujące kształtem do klasycznych dachówek. Wykończone jest naturalnym, odpornym na promieniowanie UV ceramicznym granulatem zatopionym w wysokiej jakości żywicy akrylowej. Dostępne w trzech opcjach kolorystycznych: czarny, czerwony i tekowy.

  • AeroDek Quadro

Pokrycie kategorii premium o płaskim profilu, wykończone lakierem proszkowym o wysokiej trwałości (Qualicoat Class 2). Występuje w czterech wariantach kolorystycznych: grafitowy, czarny, oliwka i ceglany. Dostęna również wersja AeroDek Quadro Acoustic, w której panele są od spodu podklejone matami wygłuszającymi.

  • AeroDek Unique

Pokrycie o klasycznym wzorze, bardzo zbliżonym do AeroDek Tradition, ale wykończone wysokiej trwałości lakierem proszkowym. Jako ekskluzywna linia produktów AeroDek, Unique dedykowane jest dla Klientów o najwyższych wymaganiach estetycznych. Występuje w czterech kolorach w wersji satynowej (czarny, grafitowy, kasztanowy, terakota) i dwóch kolorach w opcji z połyskiem (szary i czarny). Dostępna jest też wersja AeroDek Unique Acoustic, z wygłuszającymi matami podklejonymi od spodu paneli.

  • AeroDek Harenda

Pokrycie w formie gontu drewnianego, doskonałe zarówno dla bardzo nowoczesnych jak i tradycyjnych, stylizowanych budynków, np. domów z bali lub wykończonych drewnem. Powierzchnia paneli wykończona jest chropowatą warstwą posypki ceramizowanej. Dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych - tekowy i czarny. Na obszary o zwiększonej agresywności środowiska, np. tereny o wysokim stężeniu zanieczyszczeń albo zasolone strefy przybrzeżne czy miejsca o wyjątkowo silnej ekspozycji na promieniowaniu UV, polecana jest wersja AeroDek Harenda PLUS


Więcej informacji >>> na stronie producenta.

Data publikacji: 26 lutego 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

ARSANIT w SSO

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) powiększyło swoje grono o firmę ARSANIT, polskiego producenta chemii budowlanej i styropianu, w tym systemów ETICS.
fot. VELUXAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Panoramiczny widok

Jeśli nieprzypadkowo wybrałeś otoczenie swojego domu, klapowo-obrotowe okno dachowe VELUX GPU INTEGRA pozwoli w pełni korzystać z widoków na poddaszu. 
AKTUALNOŚCI

BUDMA 2020 - relacja

W pierwszym tygodniu lutego 2020 cała branża budowalna zawitała w Poznaniu na 29. edycji Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA.