Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

Trwa nabór uczestników do VI Edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego Online: Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego. Zgłoszenia przyjmowane będą do piątku 17 marca, do godz. 21:00 lub wyczerpania miejsc - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Program szkoleniowy skierowany jest do osób profesjonalnie związanych z procesem budowy oraz wszystkich przedstawicieli sektorów powiązanych i stanowi obecnie niezbędną formę doskonalenia zawodowego. Zajęcia prowadzi arch. Kamil Wiśniewski - Międzynarodowy Trener i Ekspert Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego, założyciel Akademii Zdrowego Budownictwa i Dyrektor w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, wieloletni współpracownik Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego PHI Darmstadt. Projekt z sukcesem realizowany jest w formule online, dając uczestnikom możliwość samodzielnego gospodarowania czasem pracy i swobodnego dostępu do materiałów przez dwa lata. 

Szczegóły dostępne są na stronie:
>>> szkolenia.akademiazdrowegobudownictwa.pl/mistrz-budownictwa-pasywnego/


Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

Zamówienia online można składać na stronie Akademii Zdrowego Budownictwa:
>>> PRZEJDŹ DO STRONY ZAMÓWIENIA

lub mailowo, pod adresem:
>>> zamowienia@akademiazdrowegobudownictwa.pl  

z podaniem liczby uczestników oraz danych do faktury.


ZOBACZ TEŻ: 
10 rzeczy, o których warto wiedzieć, przed podjęciem decyzji o udziale w szkoleniu… ​


 

Data publikacji: 13 marca 2023

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Warsaw Home Build

W dniach 23-25 marca w PTAK WARSAW EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów Wykończeniowych i Budowlanych Warsaw Home Build.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Akustyka budowlana - webinarium

20 marca odbędzie się webinarium dla inżynierów budownictwa „Akustyka budowlana: wymagania oraz praktyczne rozwiązania w kontekście ścian silikatowych”. Stowarzyszenie Producentów Silikatów „Białe murowanie” jest organizatorem wydarzenia.
Cienkowarstwowa termoizolacja BAUTER to prosta i skuteczna alternatywa dla tradycyjnych systemów ociepleń (fot. BAUTERMO)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Ocieplanie przez odbijanie

System termoizolacji cienkowarstwowej BAUTER to gama innowacyjnych powłok przeznaczonych do ochrony cieplnej budynków.