Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Gładź "na wałek"

ATLAS GTA to idealnie gładka, śnieżnobiała gładź polimerowa do aplikacji... wałkiem. 

ATLAS GTA to nowość dedykowana nie tylko fachowcom, ale także wszystkim osobom, które chcą samodzielnie przystąpić do prac remontowych. Innowacyjna receptura i dopracowane właściwości sprawiają, że jest to produkt, który można nakładać wałkiem. Dzięki temu aplikacja gładzi jest łatwa a masa rozprowadza się szybko i równomiernie. I co więcej - bez chlapania!

Produkt dostępny jest w 18kg, owalnych wiadrach, dostosowanych szerokością do najbardziej popularnych 25 centymetrowych wałków – gładź nie musi być przelewana do odrębnych pojemników. Zapewnia to niespotykany dotychczas komfort aplikacji. Wystarczy dokręcić dłuższy uchwyt i z jednakową łatwością, bez schylania się i bez drabiny, produkt można nałożyć na niższe i na wyższe partie ścian oraz sufity. Optymalna twardość ATLAS GTA pozwala ponadto na łatwe szlifowanie, zarówno sposobem ręcznym, jak i mechanicznym. Ściany wygładza się na mokro, dzięki czemu do minimum ograniczona jest emisja pyłu - staje się ciężki i podczas obróbki szybko opada na ziemię. To umożliwia prowadzenie szybkich i czystych prac remontowych bez konieczności rezygnowania na ten czas z normalnego korzystania z pomieszczeń.

ATLAS GTA nadaje się do całopowierzchniowego szpachlowania powierzchni ścian i sufitów oraz spoinowania płyt g-k wewnątrz budynków (przy użyciu taśm zbrojących). Unikatowa receptura, oparta na selekcjonowanych, śnieżnobiałych wypełniaczach mineralnych o optymalnym uziarnieniu, pozwala na uzyskanie bardzo gładkiej powierzchni – bez poprawek już za pierwszym razem. Gładź jest ponadto wytrzymała i elastyczna, wiązania polimerowe zapewniają odporność na spękanie szpachlowanych powierzchni i wysoką przyczepność produktu. W rezultacie produkt gwarantuje idealny efekt końcowy i trwałość rozwiązania. 

Więcej informacji na stronie producenta.


 

Data publikacji: 12 czerwca 2019

Zobacz także

fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowe FEN 82

Oferta okien z PVC marki KRISPOL powiększyła się o nowy model - energooszczędne i eleganckie FEN 82.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Kalkulator budowlany

Na stronie Xella Polska można skorzystać z kalkulatora budowlanego, który pozwoli wstępnie oszacować koszty budowy domu z betonu komórkowego w systemie Ytong.
fot. ATLASAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

ATLAS MEDIA DAY

Przedstawiciele branżowych mediów odwiedzili najnowsze Centrum Badawczo-Rozwojowe Atlas.