Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

Weber – we care. Troska o człowieka i jego otoczenie.

Weber jest częścią Grupy Saint-Gobain – światowego lidera na rynku związanym z budownictwem. Oferuje pełną gamę rozwiązań konstrukcyjnych, budowlanych i remontowych: systemy ociepleń, tynki dekoracyjne i farby elewacyjne, zaprawy klejące i zaprawy fugowe do płytek oraz kamienia naturalnego, podkłady podłogowe i posadzki, systemy do renowacji i napraw fasad oraz ścian, a także zaprawy techniczne do hydroizolacji i napraw betonu.

W Polsce marka Weber istnieje od 20 lat i stale się rozwija, obecnie dysponując już trzema zakładami, w tym dwiema nowoczesnymi fabrykami i wysokowydajnymi terminalami logistycznymi z centrami barwienia, oraz tysiącem punktów dystrybucji. Jakość i estetyka produktów oraz innowacyjność rozwiązań przyniosły firmie liczne nagrody i wyróżnienia.

Filarem koncepcji marki Weber jest unikalna filozofia we care: dobre samopoczucie, empatia i długotrwałe relacje. Profesjonalne szkolenia, zaawansowane doradztwo techniczne oraz uczciwa i pełna szacunku współpraca na wszystkich etapach budowy – od projektanta, przez producenta i wykonawcę, po ostatecznego konsumenta, czyli każdego mieszkańca budynku – sprawiają, że marka postrzegana jest nie tylko przez pryzmat wachlarza produktów i usług, ale również zaangażowania w zdrowie ludzi i w troskę o środowisko, w którym na co dzień żyjemy.   

 

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Weber - Biuro w Warszawie
ul. Cybernetyki 9
02-677 Warszawa
tel. 22 457 14 57