Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

STROPY.PL - wybierz swój strop.

STROPY.PL to ogólnopolska grupa producentów i dystrybutorów stropów, w tym nowoczesnych systemów stropów panelowych. Celem nadrzędnym działań członków grupy jest zawsze satysfakcja inwestora, stąd opierają się one na wzajemnej współpracy, nie na konkurencji.

Na prowadzonym przez grupę portalu stropy.pl można porównać wybrane technologie i wybrać system stropowy optymalny dla własnej inwestycji. Dostępny jest też formularz umożliwiający zamówienie wyceny stropu u najbliższego producenta lub dystrybutora.

Wiodącym producentem należącym do grupy STROPY.PL jest KONBET, firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży oraz z największą ofertą systemów stropowych w Polsce. Dysponuje linią technologiczną do produkcji sprężonych płyt kanałowych SPK, stropów panelowych SMART, VECTOR i TERIVA PANEL, a także sprężonych i kratownicowych belek stropowych oraz różnego typu pustaków, m.in. stropowych, szalunkowych czy kominowych.

KONBET stale inwestuje w rozwój technologii i produkcji, regularnie prowadzi badania we współpracy z niezależnymi instytucjami naukowo-technicznymi, oferuje też bezpłatne wsparcie w zakresie projektowania i szkolenia dla wykonawców. Wysoką jakość produktów wraz z ich montażem potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, a fachowe doradztwo, terminowość dostaw i zaangażowanie doceniają zarówno partnerzy biznesowi, jak i klienci indywidualni.

 

KONBET Poznań
ul. Św. Wincentego 11
61-003 Poznań
tel. 61 877 25 81