Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów - PATRON MEDIALNY

O prawie budowlanym - jasne, zrozumiałe i łatwo dostępne dla każdego przepisy.

Blog "O prawie budowlanym" prowadzony jest przez parę inżynierów od prawie 20 lat związanych z branżą budowlaną. Świetnie rozumieją rozterki inwestora budującego dom. Mają doświadczenie w pracy w biurze projektowym, na budowie i za urzędniczym biurkiem. Od podszewki znają zarówno dylematy projektantów, rozdartych między ambicją, roszczeniami inwestora i przepisami, jak i bezsilność urzędników, gubiących się w choatycznym gąszczu często bezsensownych przepisów i zmuszonych do ich egzekwowania. 

Autorzy bloga - jak sami mówią - na własnej skórze odczuli wszystkie aspekty przepisów budowlanych obowiązujących w naszym kraju. I dlatego zdecydowali się pomagać architektom, inżynierom, urzędnikom i inwestorom rozwiązywać problemy związane z formalnościami budowlanymi. 

Na blogu znajdują się wpisy traktujące m.in. o obiektach i robotach budowlanych, planowaniu i projektowaniu, utrzymaniu obiektów, warunkach technicznych czy postępowaniu administracyjnym. Wszystko opisane jest przystępnym, zrozumiałym językiem, opatrzone interpretacjami i przykładami zastosowania w praktyce. Regularnie organizowane są ankiety, które pozwalają na bieżąco śledzić potrzeby rynku, bardzo szybka jest też reakcja na doraźne problemy i pytania. W trybie natychmiastowym publikowane są wszelkie aktualizacje, nowelizacje czy zmiany w prawie budowlanym. Dostępnych jest wiele materiałów bezpłatnych, jak wzory pism, przykłady zgłoszeń, poradniki w formie e-book czy recenzje branżowej literatury. 

Świadome budowanie zaczyna się od odpowiedzialnego i rozsądnego planowania. Blog "O prawie budowlanym" z pewnością jest źródłem, z którego warto czerpać wiedzę i praktyczne korzyści.