Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

HomeKONCEPT. Dobry pomysł na własny dom.

HomeKONCEPT to pracownia, która powstała z myślą o ludziach poszukujących nowoczesnych i wyjątkowych domów. Inwestorach, którzy cenią ciekawą architekturę i są otwarci na nowe rozwiązania. Projekty powstają we współpracy z pracownią LESS IS MORE i tworzone są przez doświadczonych, kreatywnych architektów.

Koncepcje domów są kompleksowe i ze szczegółami dopracowane. Duży nacisk kładziony jest na funkcjonalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb mieszkańców. W projektach daje się zauważyć sprawdzone, charakterystyczne dla kolekcji HomeKONCEPT elementy rozpoznawcze – przemyślany podział na strefę dzienną i nocną, przestronne wnętrza, duże przeszklenia zapewniające integralność domu z ogrodem. Bogata oferta daje możliwość optymalnego i świadomego wyboru koncepcji odpowiadającej wewnętrznym potrzebom i preferencjom.

Pracownia zapewnia profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie projektu na każdym jego etapie, a nawet już podczas budowy, jeśli pojawia się taka potrzeba. Personalne podejście do każdego tematu to jeden z symboli projektów HomeKONCEPT, który zapewnia kolekcji rosnącą popularność i uznanie wśród inwestorów.

Z pracownią powiązany jest też unikatowy sklep HomeKONCEPT.shop, gdzie można kompleksowo zamówić wyposażenie wszystkich pomieszczeń zaproponowane w projektach. 

 

Pracownia HOMEKONCEPT Sp. z o.o. s.k.
ul. Grzegórzecka 67F/1
31-559 Kraków
tel. 606 228 556