Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

Geberit inspiruje i tworzy jakość życia.

Międzynarodowa Grupa Geberit jest europejskim liderem w produkcji zaawansowanej technologii sanitarnej. Zakres produktów obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne). Istniejąca od 1874 firma bez wątpienia jest pionierem w tym sektorze, nieprzerwanie ustanawiając nowe trendy swoimi wszechstronnymi rozwiązaniami. Trudno chyba znaleźć wykonawcę lub świadomego inwetora, którzy nie znaliby marki Geberit. 

Grupa Geberit skupia w swoich zasobach 30 zakładów produkcyjnych i ma przedstawicielstwa w blisko 50 krajach w Europie i na świecie. Główna siedziba koncernu znajduje się w Szwajcarii. W 2001 roku wybudowana została - wyposażona w nowoczesne centrum szkoleniowo-konferencyjne - siedziba w Warszawie. Fachową opiekę nad klientami sprawuje zespół doradców technicznych i handlowych, a także ogólnopolska sieć certyfikowanych przez firmę Geberit serwisantów. Sprzedaż produktów odbywa się wyłącznie poprzez sieć dystrybutorów.

Jedną z głównych zasad działalności koncernu jest zrównoważony rozwój. Jego idee wcielane są w życie w codziennych działaniach, we wdrażaniu produktów obniżających zużycie wody, w nowych rozwiązaniach logistycznych, energooszczędnych instalacjach produkcyjnych i szkoleniach, a także licznych akcjach społecznych, w które angażuje się firma.

 

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Infolinia dla klientów indywidualnych: 22 376 01 00