Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

Galeco – uśmiech na deszcz.

Odzwierciedleniem filozofii firmy jest charakterystyczne logo, które podkreśla jej optymistyczny charakter. Motto "uśmiech na deszcz" sugeruje, iż na wszystko można znaleźć dobre rozwiązanie i z uśmiechem podchodzić nawet do niesprzyjających warunków otoczenia. Ponadto, element logotypu obrazuje charakterystyczny kształt rynny Galeco, której brzegi wywinięte są do wewnątrz. Takie rozwiązanie zapobiega przelewaniu się wody podczas obfitych opadów.

Firma Galeco Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i jest przedsiębiorstwem prywatnym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych do odprowadzania wody z dachów skośnych, systemów odprowadzania wody deszczowej z dachów płaskich, a także podbitki dachowej PVC.

W swojej ofercie Galeco proponuje m.in. tradycyjne, półokrągłe systemy rynnowe: system Galeco PVC, rynny Galeco STAL ze stali powlekanej, które są produktem odnoszącym spore sukcesy na rynku krajowym i rynkach eksportowych, a także ekonomiczny system rynnowy Galeco LUXOCYNK. Firma jest również prekursorem w produkcji kompletnych systemów rynnowych o profilu kwadratowym, dostępnych w wersjach Galeco BEZOKAPOWY, Galeco STAL2 oraz Galeco PVC2.

Dążenie do ciągłego rozwoju zaowocowało systemowym podejściem do odwodnienia i hydroizolacji segmentu dachów płaskich poprzez wprowadzenie kompletów wpustów dachowych i membrany EPDM. Bogatą ofertę uzupełnia Galeco NOVA - podbitka dachowa PVC na najwyższym poziomie jakościowym.

Od stycznia 2020 roku Ambasadorem Marki Galeco został Wilfredo Leon – najlepszy siatkarz świata. Jego osobowość, postawa, jak i wyznawane przez niego wartości są zgodne i spójne z wartościami marki i firmy Galeco.

 

Galeco Sp. z o.o.
ul. Uśmiechu 1
32-083 Balice k/Krakowa
tel. 12 258 32 00