Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

Blachy Pruszyński - ekspert w dziedzinie pokryć dachowych z blachy.

Firma Blachy Pruszyński rozpoczęła działalność w 1985 roku, pięć lat później zaprojektowała i uruchomiła jedną z pierwszych w Polsce linii do profilowania blach trapezowych, a w 1994 roku – linię do profilowania blachodachówki. W 2003 roku, wskutek niezwykle ekspansywnego rozwoju, producent rozbudował zakład i uruchomił najnowocześniejszą w Polsce linię technologiczną wytwarzającą blachodachówki.

Obecnie w ofercie znajdziemy materiały pokryciowe o bardzo różnorodnym wzornictwie: blachy trapezowe i blachodachówki, ale też blachodachówki panelowe, panele dachowe na rąbek czy panele Karo. Wszystkie wytwarzane są z najlepszych szwedzkich blach i powlekane najwyższej jakości powłokami ochronnymi. Wzory modeli i kolory powłok projektowane są w oparciu o najnowsze trendy rynkowe.
Poza materiałami pokryciowymi, profil produkcji obejmuje metalowe systemy rynnowe Niagara, materiały elewacyjne, termoizolacyjne płyty warstwowe, profile konstrukcyjne i łączniki. Firma oferuje też profesjonalne usługi związane z perforacją, cięciem i wykrawaniem blach.

Imponujący asortyment produktów i usług to nie jedyny wyznacznik jakości marki. Blachy Pruszyński dysponuje własnym laboratorium, współpracuje też z krajowymi i zagranicznymi jednostkami badawczymi, aby spełnić najwyższe kryteria w zakresie akustyki, ochrony przeciwpożarowej i odporności materiałów na czynniki środowiskowe. Firma regularnie organizuje szkolenia skierowane do dekarzy i sprzedawców oraz aktywnie wspiera wydarzenia branżowe. Nieocenioną wartością jest uznanie w oczach wykonawców, którzy cenią markę za jakość i uczciwą politykę, a liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia oficjalnie potwierdzają jej szeroko pojętą jakość.

Pruszyński Sp. z o.o.
ul. Sokołowska 32b
Sokołów, 05-806 Komorów
tel. 22 738 60 00