Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Strefa partnerów

Aluplast – lider rynku stolarki.

Aluplast to największy na rynku polskim dostawca systemów okiennych z PVC. Na jego systemach okna i drzwi produkuje ponad 200 autoryzowanych producentów. Firma od ponad 20 lat aktywnie rozwija działalność produkcyjną, uruchamia kolejne linie technologiczne i stale inwestuje w unowocześnianie bazy technicznej. Systemowy profil produkcji pozwala na ciągłą rozbudowę oferty, wdrażanie konkurencyjnych rozwiązań i udoskonalanie detali, co ma na celu jak najlepsze wpasowanie się w ewoluujące potrzeby klientów.

Aluplast angażuje się w szeroko zakrojone działania promocyjne i edukacyjne. Aktywnie uczestniczy w ważnych wydarzeniach związanych z rynkiem stolarki i współpracuje z organizacjami odpowiedzialnymi za jego rozwój. Regularnie organizuje szkolenia dla producentów i sprzedawców okien, prowadzi praktyczne prezentacje w szkołach budowlanych, wydaje też branżową literaturę: „Vademecum okien PVC” czy magazyn „Profiokno” poświęcony tematyce stolarki okiennej i drzwiowej.  

Jakość marki znajduje uznanie w opinii fachowców, wykonawców, kontrahentów i użytkowników. Potwierdzają ją również wielokrotnie przyznawane nagrody i prestiżowe wyróżnienia.

 

Aluplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Gołężycka 25 A
61-357 Poznań
tel. 61 654 34 00