Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

X Międzynarodowa Konferencja ETICS

W dniach 9-10 maja czeka nas kolejna edycja największego krajowego wydarzenia w branży systemów ociepleń budynków. Organizowane przez SSO spotkanie tym razem odbędzie się Żninie.

Systemy ETICS są obecnie najpowszechniej stosowaną w Europie i najbardziej skuteczną metodą zwiększenia izolacyjności ścian budynków nowo wznoszonych i już istniejących. Licząca 67 lat technologia gwarantuje poprawę efektywności energetycznej obiektów i efektu wizualnego elewacji.

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń organizuje Międzynarodową Konferencję ETICS już po raz dziesiąty. Podobnie jak w ubiegłych latach, zadbano o najwyższy poziom merytoryczny wykładów. Zaproszeni prelegenci to eksperci z Polski i zagranicy, reprezentujący różnorodne środowiska związane z branżą ociepleń. Słuchacze, którymi są między innymi przedstawiciele producentów, instytutów badawczych, środowiska naukowego czy dostawców surowców, będą mieli okazję wziąć również udział w panelu dyskusyjnym, poświęconym mechanicznemu mocowaniu ETICS.


Informacje dotyczące prelegentów, agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:
>>> www.konferencjaetics.com.pl.Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) jest organizacją branżową zrzeszającą 38 polskich producentów systemów ETICS i ich komponentów. Misją stowarzyszenia jest propagowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych gwarantujących trwałość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Inicjatywy podejmowane przez SSO wspierają rozwój energooszczędnego i zrównoważonego budownictwa. Stowarzyszenie upowszechnia standardy prawidłowego wykonawstwa i nadzoru prac ociepleniowych oraz eksploatacji systemów ociepleń. Organizacja działa od 2003 roku. W roku 2008 była jednym z założycieli europejskiego stowarzyszenia branży ociepleń European Association for ETICS (EAE). Od 2014 roku SSO organizuje coroczną Międzynarodową Konferencję ETICS, największe w Polsce forum łączące środowiska zainteresowane tematyką systemów ociepleń.


>>> systemyocieplen.pl
>>> konferencjaetics.com.pl
>>> 
facebook.com/systemyocieplen


Źródło: materiały prasowe SSO.

Data publikacji: 7 maja 2024

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Porotherm Sono 18 do ścian akustycznych

Nowość od Wienerberger - bloczki akustyczne Porotherm Sono 18 to ekologiczne połączenie betonu i ceramiki z recyklingu, a przy tym efektywna ochrona przed hałasem 59 dB przy grubości ściany zaledwie 18 cm.
Współpraca marek FLOLUCE i Nowodvorski Lighting pozwoliła stworzyć nową przestrzeń dla rozwoju roślin nawet w ciemnych strefach domu.PIĘKNY DETAL

FLOLUCE - oświetlenie przyjazne roślinom

Stylowe lampy FLOLUCE ze specjalistycznym źródłem światła wspierają rozwój roślin, dzięki czemu kwiaty doniczkowe mogą zdobić również zacienione strefy domu. Montaż oparty jest na systemie mocowania Cameleon Nowodvorski Lighting.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowy trapez dachowy

Nowa blacha trapezowa T18P od Blachy Pruszyński – stop podciekaniu wody deszczowej!