Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Sukcesy marki KRISHOME

Wyróżnienie na Kongresie Stolarki Polskiej i nowe salony. KRISHOME umacnia swoją pozycję w branży.

KRISHOME, znany na rynku budowlanym producent wyrobów stolarki otworowej, otworzył kolejne salony sprzedaży, jednocześnie otrzymując prestiżowe wyróżnienie za aktywne zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Nagroda została przyznana w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "TERMOMODERNIZACJA + DOBRY MONTAŻ".

Wyróżnienie na Kongresie Stolarki Polskiej

Kongres Stolarki Polskiej jest najważniejszym wydarzeniem w polskiej branży stolarki budowlanej i co roku gromadzi ekspertów i liderów rynku. To miejsce inspirujących dyskusji, prezentacji najnowszych trendów oraz wystąpień czołowych specjalistów z branży. Zwieńczeniem tego wydarzenia jest uroczysta gala, podczas której wręczane są branżowe wyróżnienia.

W tegorocznej edycji uhonorowano KRISHOME jako Partnera kampanii "TERMOMODERNIZACJA + DOBRY MONTAŻ", za zaangażowanie w promowanie kompleksowej termomodernizacji budynków. Związek Polskie Okna i Drzwi oraz branżowi dziennikarze docenili kompleksowość usług oferowanych przez Punkty Sprzedaży KRISHOME, ich wiedzę merytoryczną, pozytywne opinie inwestorów oraz wsparcie szkoleniowe, jakie firma oferuje producentom.

Nagrodę w imieniu KRISHOME odebrał Dyrektor Wykonawczy, Grzegorz Ratajczak, który podkreślił, że wyróżnienie to jest dowodem na wysoki standard usług oraz zaangażowanie firmy w edukację i wsparcie rynku budowlanego.

Wyróżnienie dla KRISHOME podczas Gali Kongresu Stolarki Polskiej (fot. KRISHOME)

Nowe salony KRISHOME

Rozwój sieci sprzedaży KRISHOME to kolejny krok w strategii firmy, mający na celu zwiększenie dostępności wysokiej jakości wyrobów stolarki budowlanej oraz profesjonalnych usług montażowych. Nowo otwarte salony zapewniają kompleksową obsługę klienta, oferując doradztwo oraz pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji.

 


Źródło: materiały prasowe KRISHOME.
Opracowanie: Magdalena Madej

Data publikacji: 2 lipca 2024

Zobacz także

Śruby do betonu i podłoża murowego (fot. Würth Polska)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Śruby do betonu i podłoża murowego

Würth Polska prezentuje innowacyjne rozwiązanie w zakresie mocowania zarówno w betonie, jak i w podłożu murowym. Nowe śruby łączą wytrzymałość, łatwość montażu oraz wszechstronność zastosowania.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Jubileusz Nowodvorski Lighting

Wszystkie światła na Nowodvorski Lighting! Marka świętuje 30-lecie istnienia.
Drzwi wejściowe NOBE firmy WIŚNIOWSKI (fot. WIŚNIOWSKI)NAJNOWSZE PUBLIKACJE

Drzwi wejściowe NOBE

Solidna konstrukcja, wysoka jakość i nowoczesny design w ekonomicznym wydaniu. Co jeszcze wyróżnia nowe drzwi wejściowe NOBE?