Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Nowoczesne rynny na każdą kieszeń

Minimalistyczna stylistyka przy maksymalnym uproszczeniu systemu - Q Stalyo z innowacyjnym rozwiązaniem łączenia rynien Qnnect to nowa ekonomiczna marka firmy Galeco.

Q Stalyo to najnowsza marka Galeco – czołowego dostawcy systemów odprowadzenia wody deszczowej. 25-letnie doświadczenie w branży i skoncentrowanie na zaspokajaniu potrzeb klienta skłoniły firmę Galeco do stworzenia odrębnej marki, która łączy w sobie wysoką jakość i estetykę z optymalizacją kosztów. Dzięki jedynemu na rynku rozwiązaniu łączenia rynien Qnnect wykluczono problem opadania systemu. Rezygnacja z łączników przyczyniła się do zmniejszenia liczby elementów, obniżenia kosztów systemu, a także uproszczenia i przyspieszenia procesu montażu.

Q Stalyo z innowacyjnym rozwiązaniem Qnnect to nowa ekonomiczna marka firmy Galeco (fot. GALECO)

“Dążąc do oszczędności, maksymalnie uprościliśmy system” – podkreśla Magdalena Buryło, koordynator ds. marketingu Galeco. “Składa się on zaledwie z kilkunastu elementów, które tworzą kompleksowe rozwiązanie. W jego skład wchodzą wszystkie niezbędne części, które są ze sobą kompatybilne i pozwalają w pełni zrealizować skuteczne odwodnienie dachu”.

W ofercie Q Stalyo znajdziemy dwa systemy: Q Stalyo PRO i Q Stalyo MIX-PRO. Łączy je forma, różni materiał. W pierwszym z nich wszystkie elementy są stalowe, drugi to niestandardowe połączenie stali i PVC. “O ile poziom rynnowy w systemie MIX-PRO jest stalowy, to już do produkcji pionów spustowych zastosowaliśmy PVC, co pozwoliło na dalsze obniżenie kosztów. Wykorzystanie wysokiej jakości tworzywa sztucznego i procesu koekstruzji gwarantuje trwałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne” – wyjaśnia ekspertka Galeco.

Wprowadzenie do oferty elementów takich jak hak ukryty i odpływ ukryty sprawia, że system rynnowy wtapia się wizualnie w bryłę budynku i jest praktycznie niewidoczny (fot. GALECO)
Wprowadzenie do oferty elementów takich jak hak ukryty i odpływ ukryty sprawia, że system rynnowy wtapia się wizualnie w bryłę budynku i jest praktycznie niewidoczny (fot. GALECO)

Projektując systemy nowej marki, specjaliści Galeco zadbali o to, by design odpowiadał bieżącym trendom architektonicznym. Prosty, symetryczny, oparty na prostokącie kształt sprawdza się zarówno w przypadku tradycyjnych konstrukcji z dachem okapowym, jak też w modnych ostatnio projektach tzw. nowoczesnej stodoły pozbawionej okapów. Paleta barw została ograniczona do dwóch kolorów cieszących się obecnie największą popularnością – czerni (RAL 9005) i grafitu (RAL 7016). 

Produkty oferowane przez Galeco należą do klasy premium w kategorii systemów rynnowychZauważyliśmy jednak duże zapotrzebowanie na ekonomiczne rozwiązania, które odznaczają się nowoczesną stylistyką. Postanowiliśmy więc wykorzystać wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów, aby stworzyć nową markę, która odpowie na te oczekiwania, zapewniając jednocześnie trwałość i estetykę na odpowiednim poziomie. Okazało się, że takie połączenie jest możliwe i od początku wzbudza duże zainteresowanie inwestorów”  – wyjaśnia Magdalena Buryło.

 


Więcej informacji na stronie >>> qstalyo.com.


Źródło: materiały prasowe Galeco.

Data publikacji: 10 marca 2022

Zobacz także

INSPIRACJE OKIENNE

Obrotowe okna dachowe PVC

W pomieszczeniach o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza, jak łazienki czy kuchnie, najlepiej sprawdzą się energooszczędne i ekologiczne okna dachowe wykonane z PVC.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

Ruszył nabór do specjalnej edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego, organizowanego przez Akademię Zdrowego Budownictwa. Szkolenie online startuje 14 marca.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

energeto NEO

Aluplast rozszerza swoją ofertę o nową platformę systemową ENERGETO NEO. To nowy wymiar w projektowaniu okien, łączący najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej i najnowsze trendy projektowe.