Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Era Budynków Pasywnych – Czas Mistrzów

W dniach 17 - 19 października na łamach Akademii Zdrowego Budownictwa odbędzie się bezpłatna międzynarodowa konferencja w formule online.

Zaplanowana na trzy dni konferencja to wyjątkowe wydarzenie dla osób profesjonalnie związanych z procesem budowy, przedstawicieli sektorów powiązanych i inwestorów. Całość prowadzić będzie arch. Kamil Wiśniewski, założyciel Akademii Zdrowego Budownictwa i Międzynarodowy Ekspert Budownictwa Pasywnego, a wystąpią również prof. arch. Ludwig Rongen, inż. Günter Lang, dr inż. Andrzej Górka, arch. Tomasz Pyszczek, arch. Marcin Stelmach, inż. Łukasz Kulaszewski, Adrian Majewski, Bartłomiej Grabowski.

W dniach 17 - 19 października na łamach Akademii Zdrowego Budownictwa odbędzie się bezpłatna międzynarodowa konferencja w formule online


>>> ZOBACZ:
SYLWETKI PRELEGENTÓW, AGENDA, BEZPŁATNA REJESTRACJA


​Co zyskujesz?

  • Mistrzowie Budownictwa Pasywnego na wyciągnięcie ręki. Dowiesz się, jak z sukcesem projektować, realizować i nadzorować budynki pasywne i zeroenergetyczne.
  • Szerokie perspektywy: posłuchasz inspirujących historii sukcesu i przygotujesz się na transformację swojego biznesu.
  • Trendy biznesowe: poznasz zmiany, jakie czekają branżę budowlaną i rynek nieruchomości oraz dowiesz się, jak dostosować swoją firmę, aby odnosiła sukcesy już teraz.

Pierwszego dnia konferencji oficjalnie zostanie otwarty nabór do VII Edycji Międzynarodowego Programu Szkoleniowego Online – Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego.

>>> ZOBACZ SZCZEGÓŁY PROGRAMU


Źródło: materiały prasowe Akademii Zdrowego Budownictwa.​

Data publikacji: 10 października 2023

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Polscy recyklerzy w EPPA

Firmy Metal-Plast i DekoS, zajmujące się recyklingiem okien, dołączają do EPPA jako członkowie stowarzyszeni.
Jednolita szklana tafla w przesuwnych drzwiach tarasowych zapewnia niezwykły efekt wizualny (fot. ALURON)INSPIRACJE OKIENNE

Aluron Glass Line

Spektakularny efekt jednolitej szklanej tafli – nowa seria Aluron Glass Line.
Co się dzieje ze zdemontowaną stolarką PVC?ROZMOWY

Recykling PVC. Drugie życie stolarki z demontażu.

Wymieniasz stare okna z PVC? Oddaj je firmie recyklingowej! Zobacz, dlaczego to korzystne i co się dzieje na terenie zakładu. Rozmowa z Jędrzejem Nosko z firmy Metal-Plast.