Nie wiesz? Pytaj. Wiesz? Pomóż!

Branżowy niezbędnik!

Poradnik „Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie” - opracowanie omawiające najważniejsze zmiany ustawy po 19 września 2020 r.

Nakładem 36 tys. egzemplarzy, z inicjatywy Warszawskiego Oddziału PZITB i przy wsparciu branżowych instytucji partnerskich, ukazała się publikacja PZITB poradnik "Prawo budowlane 2020. Uczmy się wspólnie”. 

W poradniku omówione są istotne zmiany ustawy Prawo budowlane, która zacznie obowiązywać od dnia 19 września 2020 r. Intuicyjny, atrakcyjny wizualnie układ graficzny, wzbogacony o kody QR przekierowujące do rozwinięć i uzasadnień rządowych najważniejszych kwestii, pozwala usprawnić przyswojenie nowych informacji i ułatwić ich wdrażanie. 

Pisany przez inżynierów, wydrukowany na dobrej jakości papierze i w poręcznym formacie zeszytowym, poradnik bez wątpienia przyda się osobom związanym zawodowo z branżą budowlaną, a także inwestorom szukającym aktualnej wiedzy w zakresie przepisów prawa budowlanego.


Jak zamawiać?

  • wypełnij formularz >>> TUTAJ
  • dokonaj wpłaty (10,70 zł + koszt dostawy)
  • wyślij na adres: reklama@przegladbudowlany.pl

 

Data publikacji: 9 września 2020

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Webinaria Geberit

Studio Geberit zaprasza na cykl szkoleń online skierowanych m.in. do architektów, instalatorów, płytkarzy czy uczniów szkół technicznych.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

MIWO ws. WT 2021

Stowarzyszenie MIWO dołączyło do organizacji, które podpisały list skierowany do Ministerstwa Rozwoju przez Związek Zawodowy „Budowlani”, popierający zasadność wprowadzenia planowanego zaostrzenia przepisów dotyczących energooszczędności budynków od stycznia 2021 roku.
Okna otwierane na zewnątrz to rozwiązanie dobrze znane na rynku skandynawskim, ale staje się interesującą alternatywą dla tradycyjnej stolarki okiennej stosowanej u nas (fot. AWILUX)AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Okna w stylu skandynawskim

System otwieranych na zewnątrz okien Schüco PVC Alu Inside Nordic jest już dostępny w ofercie Awilux.