Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Szkolenia BRAAS

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych w Gdańsku, Radomiu i Zakopanem przez markę Braas.

Dekarze mają do dyspozycji sześć szkoleń: jedno podstawowe „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas” i i pięć specjalistycznych:

Szkolenia w zależności od tematyki trwają dwa lub trzy dni i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. "Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby każdy dekarz mógł aktywnie uczestniczyć w spotkaniach. Dzięki temu jest przestrzeń na wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Z naszego doświadczenia wynika, że często właśnie takie rozmowy odnoszące się do konkretnych realizacji pozwalają najlepiej utrwalić przekazywane informacje" – mówi Łukasz Nowakowski, Doradca Techniczny marki Braas.

Marka Braas od wielu lat realizuje również program certyfikacji dekarzy (zobacz szczegółowe informacje). Dzięki zdobytemu Certyfikatowi dekarze mogą liczyć na wsparcie Braas w zakresie m.in. bezpłatnego serwisu i doradztwa technicznego w skomplikowanych kwestiach, są też wyróżnieni w wyszukiwarce dekarzy na portalu superdekarz.pl.

Jednym z warunków uzyskania certyfikatu jest udział w co najmniej dwóch szkoleniach, dlatego warto jak najszybciej zapisać się na dogodne terminy kursów (przejdź na stronę szkoleń).


Opublikowano 21.01.2019.

Zobacz także

fot. WIENERBERGER Terra Cotta Studio VietnamAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Brick Award 2019

Zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej polskiej edycji konkursu Wienerberger Brick Award 2019 – prace można przesyłać do 4 lutego.
fot. FFiL SNIEŻKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Darmowe testery kolorów

Malujesz, remontujesz, urządzasz? Testery farb Śnieżka i MAGNAT możesz teraz dostać za darmo!
fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia produktowo-montażowe dla dekarzy i sprzedawców. Kolejne spotkania w dniach 19-28 lutego 2019 roku.