Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Szkolenia BRAAS

Rozpoczyna się kolejna edycja szkoleń dla dekarzy organizowanych w Gdańsku, Radomiu i Zakopanem przez markę Braas.

Dekarze mają do dyspozycji sześć szkoleń: jedno podstawowe „Projektowanie i budowanie przegrody dachowej z zastosowaniem rozwiązań systemowych Braas” i i pięć specjalistycznych:

Szkolenia w zależności od tematyki trwają dwa lub trzy dni i składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. "Zajęcia prowadzone są w małych grupach, aby każdy dekarz mógł aktywnie uczestniczyć w spotkaniach. Dzięki temu jest przestrzeń na wymianę doświadczeń i zadawanie pytań. Z naszego doświadczenia wynika, że często właśnie takie rozmowy odnoszące się do konkretnych realizacji pozwalają najlepiej utrwalić przekazywane informacje" – mówi Łukasz Nowakowski, Doradca Techniczny marki Braas.

Marka Braas od wielu lat realizuje również program certyfikacji dekarzy (zobacz szczegółowe informacje). Dzięki zdobytemu Certyfikatowi dekarze mogą liczyć na wsparcie Braas w zakresie m.in. bezpłatnego serwisu i doradztwa technicznego w skomplikowanych kwestiach, są też wyróżnieni w wyszukiwarce dekarzy na portalu superdekarz.pl.

Jednym z warunków uzyskania certyfikatu jest udział w co najmniej dwóch szkoleniach, dlatego warto jak najszybciej zapisać się na dogodne terminy kursów (przejdź na stronę szkoleń).


 

Data publikacji: 21 stycznia 2019

Zobacz także

fot. WIENERBERGER Terra Cotta Studio VietnamAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Brick Award 2019

Zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń do tegorocznej polskiej edycji konkursu Wienerberger Brick Award 2019 – prace można przesyłać do 4 lutego.
fot. FFiL SNIEŻKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Darmowe testery kolorów

Malujesz, remontujesz, urządzasz? Testery farb Śnieżka i MAGNAT możesz teraz dostać za darmo!
fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Szkolenia Blachy Pruszyński

Firma Blachy Pruszyński cyklicznie organizuje specjalistyczne szkolenia produktowo-montażowe dla dekarzy i sprzedawców. Kolejne spotkania w dniach 19-28 lutego 2019 roku.