Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Ranking Budowlana Marka Roku 2019

Jakie materiały budowlane znajdą uznanie klientów w 2019 roku? Rusza kolejna fala sprawdzonego barometru rynkowego.

Już po raz 15. firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadzi wśród fachowców reprezentatywne, ogólnopolskie badanie ankietowe Budowlana Marka Roku, które ma na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Wykonawcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskażą marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości:

  • Zwycięskie marki uhonorowane zostaną tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach.
  • Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Złotych, Srebrnych i Brązowych Championów Roku.
  • Oprócz zwycięzców w poszczególnych segmentach produktowych wyłaniani są laureaci Budowlanej Marki Roku w klasyfikacji ogólnej – to marki cieszące się uznaniem wszystkich fachowców i wskazywane przez nich najczęściej.

Wyniki ogłoszone zostaną publicznie w czerwcu 2019 r. podczas uroczystej Gali.

Ranking Budowlana Marka Roku jest jedynym w Polsce projektem badawczym o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze opartym o autentyczne wskazania rynku. Portal "Dom szyty na miarę" jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.


www.rankingmarekbudowlanych.pl

Wszystkim inwestorom zainteresowanym poznaniem wiarygodnych, cenionych produktów budowlanych polecamy śledzenie aktualnych preferencji rynkowych, a producentów w imieniu ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku zapraszamy do wzięcia udziału w Rankingu i weryfikacji pozycji swoich marek.

Raporty Budowlana Marka Roku 2019 zaprezentują zarówno aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów, jak i pozycje marek w szeregu kilkuletnim, stanowią więc wskaźniki jakości współpracy producentów z wykonawcami w danym roku i na przestrzeni kilku lat wstecz. Na ich podstawie można stwierdzić, czy lokaty danych marek w danym roku wynikają z testowania produktów, którego źródłem może być zaciekawienie przekazem lub promocja, czy też dana marka ma już zbudowany mocny branding oparty na realizacji obietnic zawartych w komunikatach marketingowych. Publikacje dostępne będą jedynie dla producentów, którzy biorą udział w Rankingu, gdyż stanowią cenne dla strategii marketingowych dane. 

Kontakt w sprawie Rankingu:
Joanna Florczak-Czujwid, Dyrektor Projektu Budowlana Marka Roku
tel. +48 (24) 355 77 80, kom. 697 134 770, e-mail: j.florczak@asm-poland.com.pl 
 

 

Data publikacji: 11 grudnia 2018

Zobacz także

AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wienerberger Brick Award 2019

Wystartowała czwarta polska edycja konkursu architektonicznego Wienerberger Brick Award 2019.
fot. FFiL ŚNIEŻKAAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Zdrowa i trwała

MAGNAT Ceramic Care to farba, która oczyszcza powietrze wewnętrzne z formaldehydu.
fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Wyróżnienie za kreatywność

Firma Blachy Pruszyński została jednym z tegorocznych laureatów podczas gali Kreator Budownictwa Roku 2018.