Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Promocja zimowa OKNOPLAST

Do 14 grudnia okna i drzwi tarasowe marki OKNOPLASTw wybranych kolorach można kupić do 46% taniej.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie systemy okienne i drzwi tarasowe, w tym systemy energooszczędne Winergetic Premium i Winergetic Standard, a także ponadczasowy system Koncept. Rabat otrzymamy zarówno na produkty klasyczne, jak i te innowacyjne, takie jak PROLUX czy PIXEL, które dzięki większym przeszkleniom wpuszczają do pomieszczeń nawet 22% więcej światła. Taniej kupimy też przesuwne drzwi tarasowe HST, których konstrukcja umożliwia tworzenie spektakularnych przeszkleń. W ramach oferty zimowej możemy również zdecydować się na funkcjonalne drzwi tarasowe PSK oraz PSK-Z. 

"W tym roku po raz kolejny ruszyliśmy z promocją zimową. Okna można wymieniać przez cały rok i nie jest to czasochłonny proces, dlatego warto rozważyć go także teraz" – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST. "Co istotne, to właśnie na przełomie jesieni i zimy rachunki za ogrzewanie znacząco wzrastają. Stolarka, która z biegiem lat straciła swoje termoizolacyjne właściwości, nie zapewni odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach, dlatego chcemy zaproponować naszym klientom rozwiązanie, które pozwoli im zaoszczędzić zarówno na wymianie okien, jak i na utrzymaniu ciepła w domu. Promocja jest także świetną szansą zakupu stolarki otworowej w okazyjnej cenie do nowo powstałych domów.".

Promocja zimowa Grupy OKNOPLAST potrwa do 14 grudnia 2018. Jej szczegółowe warunki poznać można w salonach sprzedaży na terenie całej Polski oraz na stronie producenta. 

 

Zobacz także

Jak dbać o okna przed zimą (fot. NITUS)OKNA

Pomóż oknom przetrwać zimę

Kupujemy okna wysokiej jakości - a potem zostawiamy je na pastwę losu. Tymczasem brak regularnej konserwacji osłabia parametry okien i skraca ich żywotność. Zobacz, jak zadbać o okna przed zimą.
Jak są zbudowane okna energooszczędne? (fot. KRISPOL)OKNA

Okna energooszczędne

Dzisiejsze Warunki Techniczne wymuszają na nas postrzeganie okien głównie przez pryzmat energooszczędności. Zobacz, co ma na nią wpływ.
Sprawdź, ile zaoszczędzisz na cieplejszych oknach (fot. TADEKS FERTIG HAUS)OKNA

Ile zaoszczędzimy na oknach?

Utarło się mówić "okna energooszczędne". Skoro tak - to ile właściwie energii i kosztów oszczędzamy na cieplejszych oknach?