Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Promocja Wiosenna OKNOPLAST

Ruszyła Promocja Wiosenna marki OKNOPLAST - rabat 10% na wybrane systemy okienne w pełnej gamie kolorów.

Akcja promocyjna trwa od 9 do 31 marca 202 roku. W jej ramach klienci w całej Polsce mogą kupić w okazyjnej cenie, z rabatem do 10%, wybrane systemy okienne marki OKNOPLAST w pełnej palecie kolorów dostępnej w ofercie firmy. Odbiór zamówionych okien możliwy jest od 1 kwietnia aż do końca czerwca, więc można już dziś dokonać korzystnego zakupu stolarki do domu, który jest na odpowiednim etapie budowy, albo zaplanować prace remontowe. 

Promocja obejmuje m.in.: ciepłe okna systemu Winergetic Standard oraz Winergetic Premium, designerskie okno Pixel, wpuszczający do 22% więcej światła system Prolux czy też proekologiczny Prismatic. Niższa cena obowiązuje również na wielkogabarytowe drzwi tarasowe HST oraz aluminiowe drzwi zewnętrzne marki Aluhaus (rabat nie dotyczy okien aluminiowych Aluhaus). 

>>> ZOBACZ REGULAMIN PROMOCJI

"Wiosna to świetny czas na remont. Dlatego też myśląc o naszych klientach zdecydowaliśmy się ruszyć z promocją właśnie teraz. Akcja obejmuje bardzo szeroki asortyment produktów wraz z pełną paletą atrakcyjnych kolorów z oferty OKNOPLAST. Promocja ta jest również świetnym rozwiązaniem dla osób planujących prace remontowe z większym wyprzedzeniem. Mianowicie daje ona możliwość zakupu okien w okazyjnej cenie z odbiorem nawet w czerwcu" - mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu Grupy OKNOPLAST.

>>> ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SALON SPRZEDAŻY


Opracowanie na podstawie materiałów prasowych OKNOPLAST.

Data publikacji: 9 marca 2020

Zobacz także

fot. PSPSAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

PSPS ws. ustawy

PSPS zaangażowało się w zmiany przepisów dotyczących przedsięwzięć niskoemisyjnych.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

VII Konferencja ETICS

W dniach 7-8 maja 2020 roku w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Konferencji ETICS.
fot. FAKROAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Pakiet superTrio

Na rynku debiutuje nowa oferta FAKRO - pakiet superTrio w ofercie 3x3.