Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Lekcje oszczędności - część 4

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Część czwarta to Lekcja Fizyki - i bramy segmentowe z prowadzeniem E tańsze o 25%.

Bramy garażowe KRISPOL z prowadzeniem E mają łożyskowane rolki, które sprawiają, że podczas pracy brama jest cicha, a jej obsługa bezpieczna. Płaszcz bramy wzmocniony jest środkowymi zawiasami. Szczelność gwarantuje listwa nadprożowa z uszczelką. Zmodernizowany system sprężyn naciągowych zapewnia bezpieczeństwo podczas montażu i eksploatacji bramy. Bramy sprawdzą się nawet w niskich garażach, bo mają mniejsze ograniczenia zabudowy. 

Do 7 października 2018komfortowe bramy segmentowe KRISPOL z prowadzeniem E w cenie niższej o 25%.

znajdź salon lub punkt sprzedaży

Data publikacji: 25 września 2018

Zobacz także

fot. DOBRY MONTAŻAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

"DOBRY MONTAŻ" w nowej odsłonie

Ruszyła nowa odsłona ogólnopolskiej kampanii społecznej „DOBRY MONTAŻ”, która promuje poprawne rozwiązania w zakresie instalacji wyrobów stolarki budowlanej.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 3

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Część trzecia to Lekcja Techniki - i energooszczędne okna FEN 85 tańsze o 25%.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 2

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Drugi etap to Lekcja Plastyki i jednakowa cena na wszystkie dekory.