Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Lekcje oszczędności - część 3

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Część trzecia to Lekcja Techniki - i energooszczędne okna FEN 85 tańsze o 25%.

Najpierw parę słów o budowie okna. Dobre okno to takie, które cechuje się ponadprzeciętną termoizolacyjnością, bezpieczeństwem, ergonomią użytkowania i walorami estetycznymi. Nowoczesne okno składa się z około 40 elementów. Największym z nich jest szyba, która zajmuje około 85% powierzchni. To ogromny wpływ na energooszczędność. W produktach KRISPOL montowane są kilkuwarstwowe pakiety szyb zespolonych, które doskonale izolują termicznie. Można też wyposażyć okna w specjalną folię poprawiającą dźwiękoszczelność. Nowoczesne okna dominują nad oknami starego typu również pod względem wzornictwa. Są dostępne w różnych, również nietypowych kształtach i rozmiarach, w ponad 40 okleinach i pełnej palecie barw. Dzięki zastosowaniu systemu bikolor istnieje możliwość dowolnego łączenia barw w zależności od koloru wnętrza domu i elewacji. 

W tym tygodniu, w ramach Lekcji Techniki, firma KRISPOL oferuje promocję na nowoczesne okna energooszczędne FEN 85 - do 23 września można je kupić w cenie o 25% niższej.

znajdź salon lub punkt sprzedaży

Okna FEN 85 są zbudowane z sześciokomorowych profili o głębokości 85 mm i szklone energooszczędnymi pakietami szybowymi z ciepłą ramką.  Ich współczynniku przenikania ciepła Uw = 0,79 W/(m2.K). 

Data publikacji: 19 września 2018

Zobacz także

fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 2

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Drugi etap to Lekcja Plastyki i jednakowa cena na wszystkie dekory.
fot. VELUXAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Pakiet Komfortu w promocji

Do 31 października potrwa promocja sezonowa VELUX: do każdego 3-szybowego okna Standard Plus zakupionego wraz z zewnętrzną markizą przeciwsłoneczną MHL - system ciepłego montażu BDX gratis.
fot. KRISPOLAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Lekcje oszczędności - część 1

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Jako pierwsza - Lekcja Matematyki i promocja 25% na napędy STARCUS.