Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Lekcje oszczędności - część 1

Na czas powrotu do szkoły firma KRISPOL przygotowała cztery specjalne akcje promocyjne pod wspólnym hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI". Jako pierwsza - Lekcja Matematyki i promocja 25% na napędy STARCUS.

O tym, że automatyczna brama garażowa zwiększa codzienny komfort domowników, nikogo przekonywać nie trzeba - sterowanie dostępem do garażu za pomocą pilota, bez konieczności wychodzenia z samochodu, stało się standardem. Podobnie rzecz ma się z roletami zewnętrznymi, których już od dawna nikt nie podnosi i nie opuszcza ciągnąc za taśmy, tylko wygodnie uruchamiając odpowiedni przycisk na ścianie lub pilocie. Jedyną wadą automatyki jest... cena. KRISPOL znalazł na to radę - przygotował czteroetapową promocję pod hasłem "LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI".

W ramach pierwszej w planie Lekcji Matematyki w dniach 3-9 września można kupić 25% taniej napędy STARCUS do dowolnej bramy segmentowej i rolet zewnętrznych marki KRISPOL. 

 "<LEKCJE OSZCZĘDNOŚCI> stanowią rozgrzewkę przed jesienną kampanią promocyjną" – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej. "Naszą intencją było zwrócenie uwagi na bramy, okna, rolety KRISPOL w momencie, gdy podejmowane są decyzje inwestycyjne. Promujemy produkty, które wpływają na wysoki komfort użytkowania, odpowiadają potrzebom domów energooszczędnych i realnie wpływają na przyszłe oszczędności.".

Oferta promocyjna będzie się rozszerzać wraz z kolejnymi Lekcjami, w odstępach tygodniowych.

Szczegóły oferty dostępne są w sieci sprzedaży produktów KRISPOL oraz na stronie producenta.

Data publikacji: 4 września 2018

Zobacz także

fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowatorska IRYD

Blachodachówka modułowa IRYD marki Blachy Pruszyński to proste i szybkie w montażu pokrycie przypominające klasyczną dachówkę płaską.
fot. NITUSAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Bramy w promocji

Aż do końca roku przedłożona zostaje promocja na segmentowe bramy garażowe NITUS. Bramy o niestandardowych wymiarach, z gładkimi panelami w kolorach: antracyt, dąb ciemny i winchester można kupić w cenie bram typowych.
fot. O PRAWIE BUDOWLANYMFORMALNOŚCI

Unikatowy poradnik

Od 22 sierpnia w sprzedaży dostępny jest wydany w formie e-book poradnik "Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady".