Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Komfort, bezpieczeństwo i design w promocji

Firma Hörmann tradycyjnie już przygotowała na koniec roku promocję na energooszczędne bramy i drzwi. W tym roku dodatkowo z wyższą klasą antywłamaniową.

Firma Hörmann już od lat oferuje energooszczędne bramy garażowe i drzwi wejściowe. Ubiegłoroczna oferta promocyjna udowodniła, że klienci doceniają ich termoizolacyjność, ciekawe wzornictwo i przystępną cenę, teraz pojawił się dodatkowy atut w postaci podwyższonej klasy przeciwwłamaniowej .

Energooszczędność

Oferowane w promocyjnych cenach, dobrze izolowane termicznie bramy segmentowe RenoMatic i RenoMatic light, to propozycja zarówno dla remontujących, jak i budujących nowe domy. Pełne segmenty o grubości 42 mm gwarantują wysoką izolacyjność cieplną, dodatkowo ucieczce ciepła z garażu i przylegającego do niego domu zapobiegają wysokiej jakości uszczelki, umieszczone między panelami oraz na obwodzie bramy.   

Wraz z ciepłymi bramami garażowymi w tegorocznej promocji Hörmann oferuje także wiele wzorów energooszczędnych drzwi wejściowych: stalowych Thermo65 i aluminiowych ThermoSafe. Zarówno płyty, jak i aluminiowe ościeżnice obu typów drzwi mają przegrody termiczne, które zapewniają skuteczną barierę przed ucieczką ciepła z domu. Dla Thermo65 o grubości skrzydła 65 mm i ościeżnicy 80 mm współczynnik przenikania ciepła UD mieści się na poziomie 0,87 W/(m2.K), a w drzwiach ThermoSafe z płytą o grubości 73 mm i ościeżnicą 80 mm UD wynosi około 0,8 W/(m2.K). 

Klasa przeciwwłamaniowa

Nowoczesne produkty stolarki otworowej energooszczędność łączą z bezpieczeństwem. Dlatego nowością tegorocznej oferty promocyjnej Hörmanna jest 6 wzorów stalowych drzwi Thermo65 z wyposażeniem przeciwwłamaniowym w klasie RC 2. Jeśli komuś zależy na jeszcze pewniejszych zabezpieczeniach, może wybierać spośród 12 wzorów aluminiowych drzwi ThermoSafe, które standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3. 

 (fot. HÖRMANN POLSKA)

Bezpieczeństwo zapewniają mieszkańcom także bramy garażowe RenoMatic z napędem ProMatic. Specjalny system sterowania radiowego BiSecur zapewnia maksymalne zabezpieczenie sygnału, jaki wysyłany jest z pilota do napędu. Działa w znanej z bankowości elektronicznej technologii 128 bitów. Możemy mieć pewność, że nikt niepowołany nie przechwyci sygnału i nie wtargnie do naszego garażu, a przez garaż do domu.

Design na miarę

Aby ciepłe, komfortowe i bezpieczne bramy i drzwi mogły stać się elegancką wizytówką naszego domu, muszą być dokładnie dopasowane, zarówno wymiarowo, jak i wzorniczo. Promocyjna oferta firmy Hörmann właśnie to umożliwia. Brama RenoMatic dostępna jest w 7, a RenoMatic light aż w 15 różnych wymiarach, co ułatwia dopasowanie do rożnej wielkości otworów. Drzwi Thermo65 i ThermoSafe wykonywane są dokładnie na wymiar. Bramę i drzwi możemy łatwo zintegrować estetycznie z elewacją budynku, wpisując je w jego charakter. Zarówno brama RenoMatic, jak i RenoMatic light, dostępne są w kilku rodzajach wysokiej jakości powierzchni oraz ciekawych i modnych kolorach.

 (fot. HÖRMANN POLSKA)

Najlepszy efekt uzyskamy, jeżeli do bramy garażowej odpowiednio dopasujemy drzwi wejściowe. Tegoroczna oferta promocyjna firmy Hörmann stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Drzwi Thermo65 dostępne w 8 wzorach oraz Thermo Safe w aż 12 wzorach pozwalają na stworzenie wielu atrakcyjnych zestawów zarówno w domach o architekturze tradycyjnej, jak i nowoczesnej, minimalistycznej, zgodnie z indywidualną architektoniczną wizją.

Ciekawą propozycją są też w tym roku naświetla boczne do drzwi Thermo65. Te o szerokości 400–550 mm za niewielką dopłatą można zamówić  także w klasie przeciwwłamaniowej RC 2.

Promocja trwa do końca grudnia. 

Więcej informacji na stronie producenta.

 

Data publikacji: 22 listopada 2018

Zobacz także

fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Promocja zimowa OKNOPLAST

Do 14 grudnia okna i drzwi tarasowe marki OKNOPLAST w wybranych kolorach można kupić do 46% taniej.
fot. ASMAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Największa konferencja branżowa

Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom, ale grozi jej kryzys. Podsumowanie konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2018.
fot. BLACHY PRUSZYŃSKIAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nanofala na rąbek

Wzmocnione drobnymi przetłoczeniami zatrzaskowe panele na rąbek NANOFALA to nowość w ofercie Blachy Pruszyński.