Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

IRYD nagrodzona

Firma Blachy Pruszyński kolejny raz była gościem gali finałowej TOP BUILDER.

To już 11. takie spotkanie, gdzie wyróżniane są m.in. najnowsze rozwiązania niezbędne do budowy i modernizacji obiektów. Tegoroczną statuetkę otrzymała płaska blachodachówka IRYD. Nowoczesny design oraz trwałość wyrobu zostały docenione przez miesięcznik Builder Polska w kategorii "Nowość i innowacja roku".

Blachodachówka panelowa płaska IRYD zachwyca swym powściągliwym, nieco surowym wyglądem harmonizującym z najnowszymi, minimalistycznymi trendami architektonicznymi niezakłóconych przestrzeni. Ponadto funkcjonalność użytkowa, trwałość, niezawodność i odporność na uszkodzenia mechaniczne gwarantują skuteczną ochronę wnętrza budynków przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. To lekkie pokrycie dachowe sprawdzi się nie tylko podczas budowy nowych dachów, ale również podczas renowacji starych domów, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.  

ZOBACZ WIĘCEJ O BLACHODACHÓWCE IRYD


 

Data publikacji: 17 kwietnia 2019

Zobacz także

fot. WEBERAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Nowa izolacja KMB

Webertec Superflex 2K to odkształcalna, szczelna dla radonu, grubowarstwowa polimerowo-bitumiczna masa uszczelniająca KMB przeznaczona do wykonywania hydroizolacji w budynku.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

X Kongres Stolarki

W dniach 23-24 maja 2019 roku w Jachrance odbędzie się X Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.
Chowana w ziemię brama to rozwiązanie na każdą działkę (fot. FANCY FENCE)RÓŻNE TRENDY

Brama "zjazdowa"

Brama wjazdowa, która chowa się w ziemi? FANCY FENCE to system niezastąpiony na wąskim lub pochyłym podjeździe, do tego wygodny, bezpieczny i zdecydowanie nietuzinkowy.