Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Innowacyjne okleiny

Grupa OKNOPLAST wprowadza do portfolio swoich produktów dwa rewolucyjne rozwiązania - okleiny okienne Real Wood oraz Alu Over Titan.

Zwolennicy okien z PVC mogą teraz cieszyć się ich trwałością w zupełnie nowej odsłonie estetycznej. Real Wood oraz Alu Over Titan to innowacyjne okleiny, które mogą tchnąć we wnętrza charakterystyczną dla drewna przytulność albo właściwego aluminium ducha nowoczesności. "Od kilku lat na rynku widoczny jest trend, który nas niesłychanie cieszy – okna przestały być postrzegane jako produkt budowlany, a stały się istotnym elementem wystroju wnętrz." – mówi Mike Żyrek, Dyrektor Badań i Rozwoju Grupy OKNOPLAST. "Dzięki okleinom Real Wood oraz Alu Over Titan tworzymy designerskie i wytrzymałe produkty, a nasi klienci mają jeszcze większe możliwości aranżacyjne wnętrz swoich mieszkań i domów.".

Real Wood

pozwala połączyć efekt okien drewnianych z korzystnymi parametrami użytkowymi PVC, między innymi trwałością, dobrą termoizolacyjnością i brakiem konieczności konserwacji. Tłoczona folia przypominająca drewno dostępna jest w dwóch kolorach - złoty dąb oraz orzech.

 Real Wood (fot. OKNOPLAST)

W celu poprawy estetyki można dodatkowo pokusić się o łączenie profili okna w narożach na elegancki cieniutki zgrzew Inviline.

Alu Over Titan 

to unikalne w skali rynku stolarki otworowej rozwiązanie, które po raz pierwszy zostało zaprezentowane na targach w Norymberdze. Przypomina szczotkowane aluminium, w ciekawy sposób nawiązując do jego surowej estetyki. Powierzchnia dodatkowo pokryta jest lakierem o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. 

 Alu Over Titan (fot. OKNOPLAST)

Okleinę można stosować zarówno od wewnątrz, jak i od strony zewnętrznej, co pozwala na wizualne dopasowanie okien do fasady budynku. 

 

Data publikacji: 14 sierpnia 2018

Zobacz także

fot. ALUPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Sprytny przesuw

Drzwi aluplast smart-slide to zupełna nowość wśród przesuwnych drzwi tarasowych z PVC.
fot. REYNAERSAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Pasywny MasterLine 10

Nowy system okienny Reynaers Aluminium, stworzony z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym, to rozwiązanie zapewniające iście nieograniczoną swobodę projektowania.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Niewidoczne profile

Okno LUNAR od Grupy OKNOPLAST od wewnętrznej strony jest prawie w całości wypełnione taflą szkła.