Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

House of Braas

Na powitanie jesieni marka Braas przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Obowiązuje do końca listopada.

Dach to skomplikowany system i poza materiałem pokryciowym składa się z wielu ważnych elementów odpowiadających za trwałość oraz szczelność. To jednak pokrycie decyduje o wyglądzie budynku i nadaje mu indywidualnego charakteru. Nic dziwnego, że dla większości inwestorów jest w dachu najważniejsze. Dla każdego, kto stoi przed wyborem pokrycia dachowego, marka Braas na powitanie jesieni i nowego roku szkolnego przygotowała Wielką Promocję House of Braas. Oferta obowiązuje od 1 września do 30 listopada 2019 roku.

W Wielkiej Promocji House of Braas udział biorą: dachówki betonowe CLASSIC STAR i TEGALIT PROTEGON, dachówki ceramiczne RUBIN 13V i TOPAS 13V oraz blachodachówki panelowe DECRA ELEGANCE i QUADRO.

Classic Star to nowość roku 2019. Jest dobrym wyborem dla miłośników klasyki. Jest to dachówka betonowa, której wyważony profil nadaje połaci filigranowości i elegancji. Występuje w dwóch kolorach – szary kryształ i mocca.


Dachówka betonowa Classic Star - kolor szary kryształ (fot. BRAAS)

Tegalit Protegon to betonowa dachówka płaska, wykonana w jednej z najnowocześniejszych technologii. Występuje w cztereh wersjach kolorystycznych. Tegalit spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją indywidualność i oryginalność. Ujmuje swoją stylistyką i nieszablonową geometrią.


Dachówka betonowa Tegalit Protegon - kolor grafitowy (fot. BRAAS)

Rubin 13V to ceramiczna dachówka o ponadczasowej formie, która świetnie prezentuje się zarówno na stromych dachach, jak i na połaciach o niewielkim kącie nachylenia. Klasyczna, regularna fala dobrze komponuje się z nowoczesną bryłą budynku, ale jest również często wykorzystywana podczas renowacji zabytków. Dostępna w trzynastu wariantach kolorystycznych.


Dachówka ceramiczna Rubin 13V - kolor bukowy (fot. BRAAS)

Topas 13V to dachówka odpowiadająca najbardziej wymagającym klientom. Stanowi alternatywę dla popularnych dachówek płaskich, jednak dzięki delikatnemu wyprofilowaniu czyni pokrycie ciekawszym, zachowując przy tym harmonię. Cechą charakterystyczną modelu Topas jest jego uniwersalność. Geometryczność i elegancka prostota doskonale wkomponują się w każdy projekt.


Dachówka ceramiczna Topas 13V - kolor tekowy (fot. BRAAS)

Decra Elegance to elegancka i stylowa blachodachówka, która nawiązuje kształtem do pokryć tradycyjnych. Jest lekka, a jednocześnie wytrzymała i wyjątkowo odporna na ekstremalne warunki pogodowe. Dzięki unikalnym kolorom oraz pełnej gamie akcesoriów nadaje budynkowi indywidualnego charakteru.


Blachodachówka Decra Elegance - satyna grafit (fot. BRAAS)

Quadro zalicza się do grona nowoczesnych pokryć dachowych. Jest pierwszą na rynku blachodachówką panelową o płaskim profilu. Ten model o minimalistycznej formie i starannym wykończeniu, łączy wysoką estetykę z doskonałymi parametrami technicznymi i użytkowymi, w tym wysoką wytrzymałością pokrycia na potencjalne uszkodzenia mechaniczne i ekstremalne warunki pogodowe.


Blachodachówka Quadro - kolor grafitowy (fot. BRAAS)

Więcej szczegółów dotyczących promocji na www.braas-promocja.pl.


 

Data publikacji: 6 września 2019

Zobacz także

fot. BOTAMENTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Płytki pod kontrolą

Nowa wysokoelastyczna zaprawa klejowa M 21 HP marki Botament, dzięki technologii Airflow Control, zapewnia pełną kontrolę nad płytką i większą wydajność.
fot. WIENERBERGERAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Kształtki wieńcowe Porotherm

Firma Wienerberger wprowadza do swojej oferty kształtki wieńcowe - kolejne elementy, które ułatwią pracę fachowców: Porotherm L25/29, Porotherm U25/6, Porotherm U25/23.8.
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Konferencja MRB

5 listopada 2019 roku odbędzie się konferencja Monitoring Rynku Budowlanego - spotkanie ekspertów z przedsiębiorcami z branży budowlanej.