Nie wiesz? Pytaj! Wiesz? Pomóż!

Bramy w promocji

Aż do końca roku przedłożona zostaje promocja na segmentowe bramy garażowe NITUS. Bramy o niestandardowych wymiarach, z gładkimi panelami w kolorach: antracyt, dąb ciemny i winchester można kupić w cenie bram typowych.

Bramy segmentowe to takie, których płaszcz podczas otwierania i zamykania przesuwa się wzdłuż prowadnic. Brama nie zajmuje dzięki temu miejsca w środku pomieszczenia, nie wymaga też pozostawiania przestrzeni przed garażem. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się więc na krótkich lub stromych podjazdach albo tam, gdzie wjazd do garażu znajduje się tuż przy ulicy. Bardzo istotne są też stosowane w bramach segmentowych systemy bezpieczeństwa:

"Nasze bramy mają zabezpieczenia przeciążeniowe, które automatycznie unoszą skrzydło w przypadku napotkania przeszkody, na przykład przewróconego roweru. Dodatkowo mogą zostać wyposażone w fotokomórkę, która blokuje ruch w momencie przypadkowego wjechania lub wejścia w światło bramy. Zamontowany zamek umożliwia otwarcie jej od wewnątrz, a ręczny rygiel pozwala na podniesienie jej ręcznie. Bramy mają także system fingerprotect, który zapobiega przytrzaśnięciu palców przez panele. Dzięki temu użytkowanie jest w pełni bezpieczne" - mówi Paweł Orzeł, ekspert firmy NITUS z Drużkowa Pustego, produkującej wszystkie rodzaje bram garażowych i przemysłowych.

Bramy segmentowe cechuje dobra izolacyjność termiczna. Objęte promocją bramy NITUS zbudowane są z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową. Poza parametrami technicznymi, ważny jest dobór bramy pod względem jej estetyki, tak, żeby pasowała na przykład do koloru okien, dachu czy elewacji. Teraz do końca roku bramy o niestandardowych wymiarach i modnych kolorach paneli: antracyt, dąb ciemny i winchester, można kupić w cenie bram standardowych, o typowych wymiarach i kolorach (złoty dąb, orzech, mahoń). 

Więcej informacji na stronie producenta.

Data publikacji: 3 września 2018

Zobacz także

fot. O PRAWIE BUDOWLANYMFORMALNOŚCI

Unikatowy poradnik

Od 22 sierpnia w sprzedaży dostępny jest wydany w formie e-book poradnik "Odstąpienie od zatwierdzonego projektu budowlanego. Procedura, orzecznictwo, przykłady".
AKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Baumit AKUSTIK

Kłopoty z określeniem izolacyjności akustycznej przegród w budynku? Program Baumit AKUSTIK to narzędzie stworzone w celu ułatwienia pracy projektantom.
fot. OKNOPLASTAKTUALNOŚCI BRANŻOWE

Innowacyjne okleiny

Grupa OKNOPLAST wprowadza do portfolio swoich produktów dwa rewolucyjne rozwiązania - okleiny okienne Real Wood oraz Alu Over Titan.